Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajoknak csak a menő, tapló,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajoknak csak a menő, tapló, mindenkit ismerő, kigyúrt, mindenkit ismerő, bukó srácok jönnek be?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 16:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
26%
Azért azt is tedd hozzá, hogy nem árt, ha pénzük is van.
2011. nov. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%
ez nem igy van, de ugyse hiszitek el.. viszont a nyafogos pasikat ki nem alljuk :)
2011. nov. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Na ide figyelj, én "menő" vagyok ,kigyúrt, bukni nem bukok, jól is nézek ki, de még sincs csajom.
2011. nov. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Azért mert te ronda vagy és nem mész oda a lányokhoz, arról nem a lányok tehetnek.


Amúgy 26 évesen egy nőismerősömnek sincs egy ilyen pasija sem, akikről te írsz, még a tiniknek sem.


Miért ne ismerhetne mindenkit? Biztos barátkozós, nyitott típus. Ne sok mindenkinek jönnek be a zárkózott kockák...

2011. nov. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 skate girl válasza:
ezen már én is elgondolkoztam rengetegszer, és énis csak ezt látom mindig. magamból kiindulva, nekem is elsőre a csendes visszahúzódó srácoknak kellene hog bejöjjenek(magamat ismerve), de mégis valami izgalmasabbra vágyom, pl ezért kedvelem a bunkóbb fiúkat is...
2011. nov. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A "csajoknak" olyan pai jön be, akit lehet szeretni. Aki beszédes, kezdeményez és bókol. Akit helyesnek látnak, akkor is ha másokat nem fog meg. Nem minden a külső, ha a szemébe nézel egy lánynak úgy is beszélhetsz vele, szavak nélkül is. Mert ha elmerengsz valaki szemébe, akkor nem kell hogy helyes, kigyúrt, mindenkit ismerő meni "csávó" legyen.

Ennyit erről! ;D

2012. márc. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha valaki egy ilyen pasihoz megy inkább a ,,normális" helyett akkor elárulom hogy az a normális k*rva unalmas volt!!!
2012. júl. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!