Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Manapság még szokás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Manapság még szokás udvarolni? Vagy ez már teljesen régimódinak számít?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 09:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, régimódi-e, de én pl. tökre örülnék az udvarlásnak :) 17/L
2011. nov. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

én szeretek udvarolni ^^


20/F

2011. nov. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

ha a nőnek nem tetszik h udvarolok neki ak meg fejbeverem


elöző voltam

2011. nov. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Attól függ mire gondolsz udvarlás címszó alatt:)
2011. nov. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne szokás :) Máshogy mégis hogy tudatná egy srác, hogy tetszem neki? :)
2011. nov. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
manapság nincs olyan mint régen. nincs romantikus pasi, aki egy gyertyafényes vacsorával, és egy szál rózsával várná a lányokat. azt hiszem nem is igazán erre vágynak a lányok :)
2011. nov. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én se vagyok egy nagy romantikus alkat, de ha tudom, hogy ő erre vágyik örömmel megteszem érte :) 24f
2011. nov. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 eszta41 ***** válasza:

Ha mind a ketten egy hosszú tartalmas kapcsolatra vágytok, mindenképpen szükség van az udvarlásra, romantika 1000-el. Ha nem is vagy romantikus alkat azért biztos, hogy neked is jó lesz, ha a lánynak csillog a szeme az örömtől.

Ez nem lehet régimódi szokás, így lehet igazán elvarázsolni a lányokat.

2011. nov. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Udvarlás és gyertyafényes vacsora ,nem azonos!


Nálam alap, hogy a srác udvaroljon, mert ha már a kapcsolat elején nincs igényesség akkor mikor?


Pl. felajánlja a segítségét, hazakísér, néha a randira hoz valami kedves kis apróságot (pl origamit), kinyitja az ajtót nekem. A férfi a nőt a jobb oldalán kíséri.


Ezek nem kerülnek semmibe, de kifejezik, hogy a férfi igényes és odafigyel a nőre, fontos neki.


Nem várom el, hogy fizesse az italom, vagy az egyéb kis hülyeségeim, de a viselkedése legyen már férfihoz méltó.


22/L

2011. nov. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 eszta41 ***** válasza:

Igaza van az előző hozzászólónak, én ezt kifelejtettem. Az udvarlás nem a pénzről szól!

És kiegészítem: lehet, hogy a túlzott költekezés pont a visszájára sül el!

2011. nov. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!