Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki pl már elérte a 25....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki pl már elérte a 25. életévét és még nem volt se barátnője, sőt még szexuális kapcsolata sem, az elgondolkozott már rajta, hogy vajon ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Pl nincs jó dumája, túl alacsony, rossz az öltörködése, kicsi a pénisze, nincs akkora háta mint egy Zilplató, nincs olyan feje mint Mel Gibsonnak stb. Várom a válaszokat. Az is írhat aki 25 alatt van.
2011. nov. 15. 09:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Hát nem irigyellek! :D
2011. nov. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Antimod ***** válasza:
80%

Ha jól emlékszem, velem így volt.

Pedig sokan mondták, hogy jól nézek ki, rengeteg szemezésem volt, tudtam, hogy vannak lányok, akiknek bejövök, de soha nem mertem lépni. Sőt, rettegtem attól, hogy a lány lép. :D

Gyáva sz.r voltam, nem tudom, mitől féltem. Aztán 26 évesen szépen kinyílt a világ, és most úgy élek már több éve, mintha mindig is "normális" lettem volna.

Ezt hívják későn érő típusnak, köznyelven későn nőtt be a fejem lágya.

2011. nov. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Mert az élet igazságtalan.
2011. nov. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, ha ennyire zavar, akkor változtass. Ha meg nem érint téged, akkor minek foglalkozol evvel? Ezeken az embereken akarsz elégtételt venni? Javaslom menj be valami óvodába és erősködj a srácoknak. Be fognak sz*rni hidd el, izomember.
2011. nov. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Én zárkózott vagyok, nehezen alakítok ki kapcsolatokat, nem vagyok bulizós, nincs túl sok hobbim sem, nem járok társaságba. Sőt, mindezek tetejébe még válogatós is vagyok, mert eddig azért már volt pár érdeklődő lány, de egyik se tetszett eléggé.
2011. nov. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban. Én már úgy érzem kajak megpróbáltam mindent csajozás terén, mégse sikerült sehogy barátnőt szerezni. K.rvázni meg nem fogok elmenni. Pedig elég magas vagyok, a szemeim is kékek, nem járok gáz ruhában, de nem is öltözök úgy, mint egy divatmajom. Szerszámom is átlagos, ezen se paráztam sose. Igaz "Zilplató" hátam nincs és dumálni se mindig tudok a megfelelő személlyel. :D


29/F

2011. nov. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Másodikkal értek egyet. Most ott tartok ahol ő tartott 25 éves koráig. Az, hogy nekem meddig fog ez tartani azt nem tudom, mondjuk nem is vágyom a változtatásra, egyenlőre jó egyedül.

19/F

2011. nov. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
32%
Férfiak esetében ez azért van, mert csúnyák és csórók, nők esetében pedig mert válogatósak.
2011. nov. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Van akinek egyszerűen nem ez tölti be a legfőbb dolgot az életében. Kicsi a szerszámom, nemvagyok egy görög isten testű sem, de 25 nőn túl vagyok (igen számolom). Nem a méret a lényeg, nem is az, hogy hogy nézel ki. Egyszerűen a magabiztosság, a gondolkodás és a duma...
2011. nov. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

"Férfiak esetében ez azért van, mert csúnyák és csórók, nők esetében pedig mert válogatósak."


Ez oltári hülyeség, de mindegy:) vannak oltári hülyék isXD

2011. nov. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!