Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én már ezt nem bírom! Muszáj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már ezt nem bírom! Muszáj, h megkérdezzelek Titeket, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A helyzet: van 1 srác, aki 1 pubban dolgozik, nagyon tetszik, szemezünk is, mosolygunk. Ebből kifolyólag gondolom én is tetszem neki. Már kb 5 alkalommal ott voltam és még mindig semmi... v ne is várjam, h odajöjjön beszlgetni v telszámot elkérni? ez nem így megy? én még tehetek vmit az ügy érdekében? túl rámenős lennék? ti mit tennétek a helyemben?

19/L


2011. nov. 15. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
háááát és mi lenne ha te kezdeményeznél? az oké h a pasinak kell udvarolnia, de mi lenne ha most kivételt tennél? vagy annyira nem is fontos neked a srác?
2011. nov. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Majd elveszem a kis ratyi fejedtől,csak mond meg nekem szépen hol van ez a PUB:)
2011. nov. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

deee, fontosfontos... :)

csk hát mégishogy? még csk szemezünk, de már ettől zavarba jövök! :D

jesszus! 19 vagyok és ennyire megtorpantam most.

2011. nov. 15. 12:09
 4/10 anonim ***** válasza:
villantsd a cicidet (de elötte küldj róla egy képet h jó-e) arra biztos reagálni fog
2011. nov. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mondd meg neki az őszintét, hogy tetszik Neked és, hogy lenne e kedve elmenni valamerre.
2011. nov. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ülj le egy barátnőddel a pultnál. Kérjetek valamit inni, majd vonjátok be a beszélégetésbe.


22/L

2011. nov. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Semmi gond, ha te kezdeményezel. Én is ilyesmi helyzetben voltam, de összeszedtem magam és írtam neki neten keresztül, taliztunk és már több mint 3 éve boldog kapcsolatban élünk! :) Az is lehet h a hapsi nem mer kezdeményezni, ők is ugyanúgy félnek mint mi nők. Mi is szemezgettünk egy ideig, és mikor össze jöttünk mondta h nem mert nálam kezdeményezni. Menj nyugodtan oda hozzá beszélgessetek és majd kialakul minden magától.
2011. nov. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
azért először figyeld meg, hogy nem minden csajjal ezt csinálja e. ha nem akkor nyugodtan kérd el a telszámát.
2011. nov. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

júj de aranyosak vagytok, h már ennyien írtatok! Köszönöm! azt hiszem pont 1 kis bátorításra van szükségem.

csak olyan ciki, mindig hárman vannak pultba és jaj mit mondjak, hogy viselkedjek... :) (tuudom ez majd jön mágától)

amúgy néztem is, h mással is csinálja-e, de én nem vettem észre, bár ki tudja mi van akkor, ha nem vagyok ott. végülis mind1, ha csk töröm az agyam, nem jutuk 1ről a 2re. 1 próbát megér, igaz?

2011. nov. 15. 15:55
 10/10 anonim válasza:
Bizony megér 1 próbát, nem vesztesz vele semmit!
2011. nov. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!