Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek milyen tapasztalata van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen tapasztalata van a love.hu-ról?

Figyelt kérdés
Kezdem fontolóra venni, hogy regisztrálok oda.
2011. nov. 17. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy így belepofátlankodok, de kíváncsi lennék, hogy ingyenes-e az oldal? Egy éve még nem volt az. Esetleg a reg ingyenes, de van amiért fizetni kell? Én is gondolkodom a regen.
2011. nov. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ingyenes, anyám ott pasizott be két éve.
2011. nov. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elvileg ingyenes, de pont ezért kérdezem a tapasztalatokat. :)
2011. nov. 17. 22:47
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

nem ingyenes

vagyis ingyenes, de csak annyira ohgy csinász egy profilt, meg nézegetsz képeket

de írni nemtudsz meg semmi iylen.

ahhoz előfizetőnek kell lenned, de nemsok lóvé asszem pár ezer ft egy évre...tehát aki télleg kapcsolatot kers sztem simán emgéri.

2011. nov. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fura, anyám nem fizetett semmit, de ez két éve volt.
2011. nov. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egész nagy százalékban vannak kamusok, meg csalók, de hogy lásd a jó oldalát is, randiztam onnét csajjal (mondjuk csalódtam benne, nem is kicsit, de ez már más téma).

Végülis ha kibírod az előfizetést, akkor érdemes kipróbálni, anélkül tényleg nem ér semmit az egész. Asszem anélkül csak napi egy levelet tudsz írni, meg a képeket se nézheted meg nagyba...

Ha úgy döntesz, kipróbálod, sok szerencsét hozzá.

2011. nov. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
sok cigány k.rva van csak fent...én voltam fent rajta de nekem nem jött be
2011. nov. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak ha VIP tag akarsz lenni, akkor fizetős. Én az elmúlt 4 évben öt lányt is dugtam rendszeresen akiket a love.hu-n ismertem meg.

Hogy hosszútávú kapcsolatok alakúlnak e, nem tudom, de ha leakarsz varni pár kiéhezett buxát, akkor hajrá.

Nekem bejött. :)

33/F

2011. nov. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz az oldal. Nem a társkeresés a fő profiluk hanem a lehúzás! És tele van kamuregekkel az oldal. Egy nagy szar!
2011. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló pontosan leírta és nem csak erre a társkeresőre igaz hanem az összesre. Arról szól az egész hogy csalogatják az embereket jó reklámokkal, aztán regisztrál az ember és utána döbben rá hogy fizetős, de ez a kisebbik gond lenne, a baj ott van hiába fizetős tele van kamukkal hogy fizessen az ember és csak fizet még el nem fogy a lóvéja, viszont 1 barátnője nem lesz onnan az biztos. Én is ma csalódtam egy hatalmasat a love.hu-ban, pedig arról azt hallottam ismerősömtől hogy ingyenes és lehet írogatni emberekre, 3 emberre utána fizess! Nagyon undorítóak ezek az internetes társkeresők, csomó videót csináltam róluk nyáron amikor vagy 10 db-on fent voltam.
2020. dec. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!