Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért van az hogy 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy 20 éves létemre még mindig nem sikerült egy normális lánnyal összejönnöm?

Figyelt kérdés
Nem érzem magam csúnyának adok magamra eljárok ide-oda társosága egyből megkedvelnek mások és mégsem tudok egy hozzám való csajszival találkozni pedig már nagyon vágyok rá bármit megtennék érte! Múltor autóból láttam egy csöves párt ahogy átölelik egymást nekem meg nincs... Sportolok nem iszok nem doh.-zok tisztelettel vagyok a lányok iránt nem tudom mit tehetnék még mert ha 20évesen még sosem sikerült együtt lenni senkivel ott valamit rosszul csinálok:)
2009. máj. 10. 23:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom milyen a jellemed, de legyél bátrabb és jobban tudasd a lánnyal(aki megtetszik) hogy bejön, szerintem nem hajtasz eléggé:D bár nem ismerlek:), ha őt nem érdekled, akkor is van jópár lán ymég:D

szerintem túl válogatós vagy:D ezt innen vettem: "mégsem tudok egy HOZZÁM való csajszival találkozni " ne válogass ennyit:P


és nyugi,egyszer úgyis megtalálod az igazit:)

2009. máj. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%

Hát halod komám én is 20F vagyok és nekem se jőt még ősze nem tudom kiben van a hiba benűnk vagy a csajókban. de ugyan ijen vagyok én is


De halod a mostani csajo én ugy vetem észre hogy a zűlőteb srácokta buknak hát halod én nem vagyok zűlőt de ez van maj csak találunk valakit egy szer

2009. máj. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

hát az utobbi válaszolonak biztos hogy benned van a hiba mert muveletlen paraszt vagy.


a kerdezonek meg: a lanyok ilyen korban altalaban a "paraszt" pasikat keresik, kesobb meg rajonnek hogy jobb lett volna veled, dehat akkor meg persze keso mar:)

2009. máj. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

utolsó válaszolónak: azért nem midnen csaj, sok szép,okos lányt ismerek akiknek akedves aranyos,érzelmes pasik jönnek be


bókolj sokat és tiéd lesz a csaj

2009. máj. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha vigasztal, én 24 vagyok, eddigi 8 évben 5 barátnővel a hátam mögött:


1. az első vallási fanatikus volt;

2. a második terhes maradt az előző pasijától;

3. a harmadik abban lelte örömét, ha szívat;

4. a negyedik többet volt a legjobb fiúbarátjával, mint velem;

5. az ötödik meg dobálta a porcelánokat az ablakból.


Ezek közül melyik volt normális? De azért mégis rengeteget kaptam tőlük, és egyikkel se bántam meg semmit. Sőt, a tőlük kapott tapasztalattal mindig egyre közelebb kerülök a hozzám illő tökéletes nő felé.


Neked is ezt tanácsolom: az eddigi lányokból szűrd le a tanulságot, a jót is, a rosszat is, és bátran vágj bele a következőbe!

2009. máj. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Talán ott van a probléma, mint ahogyan írtad: "...bármit megtennék érte..." ne keresd, s főként ne jusson eszedbe minden utcaszéli ölelkező párról h te szingli vagy. Ezt legkönnyebben úgy érheted el hogy kitűzöl egy célt(kivétel persze a kapcsolat) és arra gondolsz nap mint nap, szóval csak az lobogjon a szemed előtt s ne az h most 20 éves vagy s még nem voltál senkivel. Ilyent nem szabad, ha minél görcsösebben keresed annál nehezebben találsz, és a bulikon is nem a természetes önmagadat tudod adni ilyen lélekállapotban(bulizni menj s ne csajozni)

Persze ez mind csak személyes vélemény(és tapasztalat). Amúgy én is 20éves vagyok, bár lány. Nekem sosem volt még 2-3hétnél tartósabb kapcsolatom és ezért nem is láttam értelmét odaadni magam bármelyiknek is. Lassan egy éve ilyen sem volt de ennek ellenére ott tartok h komoly céljaim vannak és nem keresem az intimitást, sem a párkapcsolatot, bár jelentkező az lenne, mert külsőleg én sem panaszkodhatom.


U.I. egy jó tanács: ha nagyra becsülöd az ártatlanságod akkor ne nézd h már 20 éves vagy hanem azt nézd h ez a lány megérdemel téged így? de minden esetre se azért feküdj majd le, mert már régen volt melletted egy lány. Az egészbe ez a legnehezebb, ellenállni a vágyaknak ennyi évvel magunk mögött, de viszont érettségről árulkodik!

2009. máj. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen én is hasonlóan éreztem. 3 évvel később viszont változtak a dolgok... :))


Szóval semmiről nem vagy lekésve. És bár idegesítően hangzik ez a közhely(tapasztalatból mondom ugye sajnos...), de egyszer majd neked is eljön a nagy Ő. 1-2-3-4 év múlva biztos neked is jó lesz, aztán jöhetsz osztani az észt a hozzád hasonlóaknak. :) Mint most én tettem, bocsi. :$

2009. máj. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
te vagy programozó vagy, vagy szervizes :D:D
2009. máj. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem kell annyira görcsösen keresni. A szerelmet nem az akaraterőd hívja életre, úgyis eljön, ha találkozol egy olyan lánnyal.

Járj el társaságba, ismerkedj új emberekkel, úgy több esélyed lesz megismerni a Nagy Ő-t. :)

2009. máj. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget kicsit már levoltam törve de most új hét új erő:-)
2009. máj. 11. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!