Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk nektek van kisebbségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek van kisebbségi komplexusotok?

Figyelt kérdés
Teszem fel, pl egy buliban nem mertek odamenni egy lányhoz, mert azt hiszitek, hogy nem vagytok elég jók neki, mert lehet jön egy gazdagabb vagy helyesebb srác és akkor hoppon maradtok. Lányok is írhatnak. Pl hogy ők meg félnek hogy egy szebb barátnőjük elcsábíthatja tőlük a pasijukat, vagy csak szimplán nem hozzá fognak odamenni a pasik hanem a szebb barátnőjéhez. Ez nektek hogy jön le, hogy ilyen komplexusotok van? Azt mondják a kisebbségi komplexus dolog sokkal rosszabb annál, mintha csúnya volnál. Mert ha csúnya is vagy de belevaló pasi, vagy nagyon nyitott lány, akkor előbb vagy utóbb úgyis lesz majd párod. Viszont ha kis. kompl. van neked, akkor nagyon nehéz nyitnod és lehet nem is senkid. Ez igaz lehet?
2011. nov. 19. 10:40
1 2
 1/15 anonim válasza:
Mostanában egyre több lány mondja h. jól nézek ki / helyes vagyok stb... De én mégsem merek nyitni pont azoktól az okoktól tartok amiket leírtál... 1kis pl.: az évfolyam legszebb/jobb lánya (nem a kur*ák közül) hetek óta dícsérget puszitküld meg minden... De én mégsem vagyok képes összeszedni magam... szóval valószínűleg van :S 16/f
2011. nov. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Öööö van, félek, h észreveszi a hibáimat (természetesen külső)
2011. nov. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Van
2011. nov. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ez az egész általánosba alakult ki és nem birok tulépni ezen nem merek kezdeményezni nyitni idegen lányok felé akár hogy is néznek ki akkor se mert félek hogy kinevetnek meg tudom hogy úgy is van nála jobb akivel jobban elvan ezért inkább nem megyek oda 1hez se :S nyáron azt hitem hogy sikerül mert találtam 1 csajt de haverommal jobban elvolt és én kívül állóként éreztem magam olyan volt mintha ott se lennék ezzér már nem is keresek senkit majd úgy is jön a nagy ő ha kell ha meg nem akkor meg így jártam :S
2011. nov. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Utolsó. De akkor miért nem tűnsz te is vagányabbnak a haverodnál? Akkor lehet te lettél volna fontosabb a csajnak és nem a haverod.
2011. nov. 19. 12:04
 6/15 anonim ***** válasza:
igen van, az első mondat úgy egy az egyből...
2011. nov. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Sajnos van, méghozzá egy elég nagyra méretezett. Ez nem csak ezen a területen jelentkezik, barátnőm pedig soha nem volt, és nem is nagyon tudom elképzelni, hogy valaha is lesz. Bár nem tartom magam különösen jóképűnek, de sokszor irigylem hogy a nagydumás, de nálam minden egyéb tekintetben szerényebb képességekkel rendelkező férfiaknak mennyire könnyen megy ez.


26f

2011. nov. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Miért mondod azt, hogy nem is lesz? Még fiatal vagy, hisz csak 26 éves akkor mi a gond? A dumán meg lehet javítani. Csak akarni kell.
2011. nov. 19. 17:59
 9/15 anonim ***** válasza:
Köszi, de talán ez az ami a legnagyobb problémát okozza, hiába próbálom fejleszteni, szinte minden témában és helyzetben nagy nehézséget okoz, hogy fenntartsak egy beszélgetést. Egyébként meg az önbizalomhiányom miatt úgy le vagyok már maradva a kortársaimtól, hogy tényleg nem tudom elképzelni, hogy bárki is szívesen lenne velem, és a közeljövőben nem is látok rá esélyt, hogy ez változhatna. Azért próbálok kitörni ebből, de nem egyszerű.
2011. nov. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Többet kell járni bulizni. Szerintem túl sokat vagy gép előtt. Ha még suliba jársz, akkor nem lehet gond egy egy buliban lányokkal ismerkedni. Egy picit be kell csípni és olyanokról is tudsz majd beszélni, amikről nem is akarnál. Ha falun laksz, akkor is péntek esténként vagy szombatonként be kell ugrani a környező nagyobb városba. Azokban mindig van egy kis disco, egy kis buli. Minden vmenyire is szimpatikus lánynál be kell próbálkozni, csak akkor lehet barátnőd, sajnos ez van.
2011. nov. 19. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!