Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek még fontosak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még fontosak a mai lányoknak az értékek?

Figyelt kérdés

Pl: hogy legyen okos, rendes, illedelmes, figyelmes a pasi stb.

Mert én 6 barátnőmet kérdeztem meg eddig, de egyik sem mondta ezeket a szempontokat, hogy elvárás lenne egy jövőbeli pasijától. Vagy csak itt, ott említették meg. Pedig tök átlagos kedves lányok. Mégis mind a külsőségekről beszéltek, hogy milyen legyen a pasijuk. Ott is főleg az izmok kerültek szóba. Ezen gondolkodom én is, hogy elkezdjek edzeni, mert úgy látom az összes lánynak az izmok a fontosak, nem az értékek. Pedig ők őszintén elmondták a véleményüket. Hogy jó ha ilyen a pasi, hogy okos, rendes, nagylelkű srb, de csak akkor ha sportos. Mindig ez az izom dolog került náluk előtérbe. Vagy rossz helyen mértem fel a terepet? Megkérdezzek még más lányokat is?


2011. nov. 19. 12:02
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
19 éves fiú vagyok. Ez lemaradt.
2011. nov. 19. 12:05
 2/17 anonim ***** válasza:
Üdvözöllek 2011-ben!
2011. nov. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A mai normális(!) lányoknak igenis fontosak! A legfontosabbak! A többi meg valami 21. századi elfuserált mutáns, akiknek csak a bomba külső számít! Megjegyzem ugyanilyen megtalálható hím egyedek közt is!
2011. nov. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én eddig ezekkel a dolgokkal nem is törődtem soha. Próbáltam rendes lenni, meg jópofi meg illedelmes. De eddig csak egy barátnőm volt. A többinek mind ilyen bunkó alpári sportos barátai voltak. Azért gondoltam megkérdezni, a lányoktól miért van ez. Meg mondta, hogy az meg az a gyerek olyan bunkó, meg csak dugni akar. De az összes lány azt mondta, jajj nem baj az, mert olyan helyes gyerek, formás teste van meg ő a gimis válogatott focicsapat középpályása. Igaz ez 2 éve volt. Azóta én is sűrűbben járok le kondizni, pedig annyira nem szeretnék. Azt hittem mások a lányok. De nagyot csalódtam.
2011. nov. 19. 12:18
 5/17 anonim ***** válasza:

Elég érdekes barátnőid lehettek. Igen, én beismerem, hogy valamilyen szinten fontos a külső, a mostani párom tökéletesen megfelel az ideálomnak, imádom a külsőjének minden négyzetmilliméterét, viszont ez nem változtat azon, hogy ha nem olyan lenne belsőre amilyen, akkor valószínűleg magasról tennék rá, hogy külsőre az ideálom.

Erre van egy tökéletes példám, majdnem összejöttem egy anyagilag már független, elég jól álló sráccal, emellett baromira jól néz ki. Egy-két hétig ismerkedtünk, úgy nézett ki minden rendben lesz, aztán elkezdett lekezelően viselkedni, úgy beszélt velem néha, mintha a hátsójából rántott volna ki, mellettem lazán csajozott, aztán a képembe hazudott vigyorogva... Úgy fordítottam hátat a srácnak, ahogy csak lehet, és onnantól kezdve, hogy egy srác nem képes megadni a kellő tiszteletet én lesz*rom, hogy milyen autója van, mennyi pénz van a számláján és hogy néz ki, ha egyszer egy tapló! Én nem fogom megaláztatásban élni az életemet boldogtalanul, csak azért mert valahogy kinéz az illető és anyagi biztonságot tudna nyújtani.

A jelenlegi párom tökéletes számomra, kedves, megértő, bármivel fordulhatok hozzá, biztonságban érzem magamat a karjaiban (és nem az izmai miatt, mert az éppenhogycsak akad:)), figyelmes, hív, keres, érdeklődik, hogy mi van velem, ha beteg vagyok óránként felhív, vagy megjelenik valami aprósággal, hogy jobban érezzem magam stb. Abszolút megbízok benne, tudom és érzem is hogy imád és nem lenne képes megcsalni, pedig minden ujjára találna valakit. Számomra ez a legfontosabb, emellé csak egy plusz, hogy jól is néz ki. :)

2011. nov. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Csak az zavar, hogy 17 év kellett nekem egy ilyen felméréshez, és 19 év kellett nekem ahhoz, hogy ezt belássam. De akkor is nagyon fáj ezt látni.
2011. nov. 19. 12:21
 7/17 anonim ***** válasza:
48%
Igen, fontosak nekik az értékek, pl. a BMW, a luxusvilla, az ékszerek. Van olyan is, akinek ezek nem számítanak, annak a kinézet a fontos. Amiket te felsoroltál, azok viszont egy lányt sem érdekelnek, bármennyire is bizonygatják az ellenkezőjét.
2011. nov. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Valóban a mai lányok jó részénél ez a helyzet, amit leírtál, viszont gondolom ilyen lánnyal nem is illenétek össze, szóval velük kár is foglalkozni. Akad így is olyan lány, akinek fontos mindaz, ami fenn leírtál, csak őket nehezebb megtalálni, mert nem reklámozzák magukat annyira.

De fordított esetben ugyanez a helyzet, sokkal nehezebb olyan fiút találni, akinek a belső értékek fontosak, ami nem azt jelenti, hogy nincs ilyen, de nem ez a szembetűnő.

Ezért tök felesleges leírni minden ilyen kérdéshez, hogy minden nő csak a pénzt, izmokat, blabla akarja, akkor is, ha nem vallja be (ahogy ezt teszi sok megkeseredett válaszoló) ettől nem lesz még barátnője, viszont még az is elkerüli messzire, aki esetleg nem a pénzt, izmot, stb látja értéknek, mert egy kesergő, önsajtáltató pasira tényleg nincs szüksége a lányoknak úgy általában.

2011. nov. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én főleg azokra a pasikra bukom, akiknek van eszük, aranyosak és törődnek egy lánnyal. Nem kell egy pasinak izmosnak meg gazdagnak lennie. :)
2011. nov. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

És a mai fiúknak?

Mert ha odafelé érvényes ez, akkor visszafelé is érvényes kell legyen...

A kérdésre válaszolva:

Igen, legyen kedves, őszinte és figyelmes. Nem tudnék bunkó sráccal járni, csak azért mert nagyon jól néz ki.

Viszont:

Valamilyen mércét meg kell ütni külsőleg is. Mert hiába húde kedves, húde aranyos, ha ijesztgetni lehet vele.

Ugye, kedves kérdező, Te se járnál egy bányarémmel, csak mert a természete jó?

Nem kell, hogy wow, de jól nézzen, ki és minden csaj álma legyen, de legyen valami, ami megfog benne külsőleg is. :)

17/L

2011. nov. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!