Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mennyi esélye van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyi esélye van egy nem túl szép pasinak, ha leszólít egy lányt az utcán, buszon, plázában, vagy egyéb helyeken, ha önmagát adja, kedvesen mosolyog, és valamilyen kérdéssel kezdi el a beszélgetést?

Figyelt kérdés
Pl: Szia! Nem tudod véletelenül hol találom ezt az XY helyet? Majd elkezdek érdeklődni iránta, hogy hány éves, mivel foglalkozik és így tovább.
2011. nov. 19. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
A csajok jobban buknak a kisugárzásra. A férfiak figyelik jobban a kűlsőt.
2011. nov. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
attól függ milyen csajt szólitasz le ....
2011. nov. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne így vágj neki a dolognak.

Miért ne látnának téged szépnek???

2011. nov. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ŐŐ, nekem volt ilyen szitum múlt héten, kicsit furcsálltam...

Metróról szálltam le és betámadott egy srác...

Én fülhallgatóval a fülemben utazok csak koslatott mellettem, én meg már kezdtem rosszul érezni magam, hogy nem ismertem meg vkit...

Utána előtte a bugyuta kérdését, amire már nem is emlékszem, és jött az ismerkedős dolog, hogy milyen könyvet olvasok(pont olvastam), és rájöttem, hogy nem is ismerem.. :D :D:D

Utána minden áron elakart vinni vmit meginni..

kinyögtem nagy sokkból, mert csak beszélt-beszélt,hogy nem akarok ismerkedni, erre , csak nem tágított..

Utána a telefonszámomért kezdett el zaklatni..

Annyira kitartó volt, hogy megmondtam a nevem , hogy fel tudjon venni facen..,de naygon fura szitu volt...

jah és nem nagyon volta az estem..

Kisebb volt mint én, (pár cm, de én ebből nem engedek,meg nem volt vmi szépség se a golyó fejével..)

Nem azt mondom, hogy esélytelen,de nem mindig nyerő dolog az ilyen ismerkedés..

19L

2011. nov. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát nem jön be. Az előnytelen külsejű emberek meg kell, hogy kedveltessék és ismertessék magukat a másikkal, aki felfedezi lassan, hogy ugyan kívül nem szép, de belül nagyon is.

Már ha nem kívül-belül ronda az illető. mert akkor mindegy.

2011. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lányokat kérdezel csajozáshoz? Ráadásul így? Ők a férfiakat szeretik.
2011. nov. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha van legalább három közös érdeklődési körünk és a zenei ízlésünk is hasonló, akkor elég sok.
2011. nov. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"Mennyi esélye van egy nem túl szép pasinak..." Már itt kiderül, h semennyi.
2011. nov. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ez az ismerkedési modszer nem igazán nyero akár szép valaki akár csúnya.A mai világban bizalmatlanok az emberek.(hisz annyi mindenféle torténik)Nem ajánlanám csak úgy odamenni egy ismeretlen lányhoz a buszmegálloban vagy az utcán.Csak ha egy kozegbe jártok mint mondjuk munkahely, iskola vagy szorakozohely és már tobbszor láttátok egymást
2011. nov. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
..mért? milyen az a nem túl szép pasi??
2012. márc. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!