Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Aki már nőként beregis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Aki már nőként beregisztrált társkeresőre feltételezem párt keres vagy valami hasonló. Ha valaki rátok ír miért nem válaszoltok neki?

Figyelt kérdés
Annyi is elég lenne, hogy nem vagy szimpatikus, nem tetszel, barátom van stb... Nem kell szépíteni, de legalább válaszoljatok kérlek szépen benneteket.
2011. nov. 20. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy így könnyíti meg a helyzetet, hogy nem mond ki szavakat. A hallgatás néha a könnyebbik útja az elutasításnak.
2011. nov. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem akarják a szemedbe vágni h különbet sz*rnak mint te :D
2011. nov. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Személyesen is a szemünkbe mondják, akkor neten keresztül miért nem. Szemtől szembe mindig meg tudják mondani. Vagy csak én vagyok ilyen balek hogy ennyi elutasítást kapok.
2011. nov. 20. 00:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Én egyszer mentem fel ilyen oldalra, "egyszer mindenki ki kell próbálni" címén. Hát, egy hétig nem néztem fel, és több, mint 50 levelet kaptam... Szerinted miért nem válaszoltam xy-nak? =D

Az egészet úgy, ahogy van, lesz*rtam. Végigfutottam nagy vonalakban az embereken, akik írtak, de mivel nem találtam senki érdekeset, nem foglalkoztam tovább a dologgal. Nincs nekem x órám, hogy mindre válaszolgassak, főleg, hogy közben egyre csak jönnek a levelek. A fele levél meg undorító perverz középkorúaktól van...

2011. nov. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most őszintén, aki arra nem veszi a fáradtságot, hogy válaszoljon neked két nyamvadék sort, arra minek pazarolsz további energiákat? :) Ne rágd magad ilyesmiken, tojd le nagy ívben azt, akiben még ennyi sincs, hogy reagáljon egy megkeresésre.
2011. nov. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 L.Szilárd ***** válasza:

scorpia válaszára:

Rendben kaptál ötven levelet. Annak mondjuk 70 %-a nem a te korosztályod. Oké nekik nem írsz, mert tegyük fel jól kitöltötted az adatlapod, megadva az általad preferált korosztályt, így vessen magára aki azon kívül írt. Akkor marad 30 %. Mondjuk abból kiesik további 20 % egyéb szempontok alapján. (Ami számomra furcsa, hogy pl.: szem vagy haj szín miatt valakivel ne ismerkedjek. Még a végzettség se kizáró ok) Így marad 10 % ami ugyebár öt ember. Ha nagyon akarsz akkor ennek az öt embernek tudsz annyit írni, hogy köszi de nem vagy szimpi. Tehát ha magamból indulok ki, akkor mondjuk kb. 15 embernek kell elküldenem egy sablon szöveget. Pl. így:

Szia!

Bocsi de elolvasva leveled, és bemutatkozásod, nem találtak szimpatikusnak.

Sok sikert a további párkereséshez!

Szia, Xy voltam!

Most nekem ez kb. 1 perc volt megírni, de többet nem kell, mert lehet másolni.

Ennyi a véleményem arról, a nagyon fárasztó feladatról amit sokan nem tesznek meg.

Ui.: Amúgy pár mondatból, meg mondjuk 1-2 képből mennyire ismered meg a másikat?

2011. nov. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!