Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esélyem, hogy ő kezdeményez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem, hogy ő kezdeményez?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel együtt jövünk reggelente a villamoson. Annyira helyes. Tudom, hogy beszélne kéne vele, de elég...hát, félős vagyok :D és elvörösödök, ha helyes fiúval beszélek. Nézni is szokott, de nem annyira feltűnően :) Szerintetek megszólít? Nem vagyok valami bátor és laza sem :D Attól is félek, hogyha odajön hozzám, akkor csalódni fog. Az biztos, hogy észrevett :D Ha reggel látom, egész nap rágondolok.
2009. máj. 11. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:

hát esélyed van bár szerintem ha elég bátor lenne hozzá akkor 2-3 ilyen alkalom után odament volna. bocsi de szerintem ez így van.

15/L

2009. máj. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1.válaszoló! HA elég bátor lett volna...

Szerintem a mostani fiúk elég nyuszik ilyen téren. Volt már egy olyan srác is, aki nagyon bejött nekem, és én is neki (utólag kiderült), ő egy keménycsávó, aki nagynak érzi magát, de egy csajt leszólítani már nem mer.:DD

Persze, van esély rá, hogy leszólítson. Ha egyedül vagy a villamoson, akkor előbb ráveszi magát. Adj neki egyértelmű jeleket, és akkor biztos odamegy, ha bejössz neki, és nem egy nagyon gyáva srác.(:

2009. máj. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lazának tűnik :D Hát egyedül...úgy érted, hogy nincs velem senki? Mert nincs. Lécci mondj egyértelmű jeleket :) Ha például rámosolygok, biztosan elvörösödöm, pedig még zavarba sem jöttem :D de attól is félek, hogy odajön hozzám és én meg meg sem udok szólalni :S
2009. máj. 11. 16:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben voltam, a sulinkba járt egy srác aki nagyon tetszett, és láthatóan tetszettem neki én is, de nem mert ő kezdeményezni, ezért én felvettem MSN-re, itt elkzedtünk beszélgetni, aztán élőben sokkal könnyebb volt. Persze ennek a módszernek hhátrányai is vannak, de egy próbát megér.
2009. máj. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, erre már én is gondoltam, de ehhez tudnom kéne az msn címét XD és azt elkérni...ajj, nem merem xD
2009. máj. 11. 21:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod az MSN címét, akkor keresd meg myvipen vagy iwiwen hátha fent van, vagy egyszer ülj le mellé...:)
2009. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Reggelente soha sincs hely a villamoson és nem tudom a nevét sem...de azért köszönöm a választ :D
2009. máj. 13. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!