Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csillognak a szemei a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csillognak a szemei a fiúnak, ha ránéz a lányra, sóhajt, és ő fordul el hamarabb?

Figyelt kérdés
Állandóan ezt csinálja.
2011. nov. 20. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindezt megfigyelted és nem sikerül összerakni a nyilvánvalót, akkor gondolom van még valami, amit nem említettél.
2011. nov. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 netzsaru ***** válasza:
mert tetszel neki és ekkor zavarban érzi magát azért fordul el hamarabb. szólítsd meg, beszélgessetek :)
2011. nov. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mit mau?
2011. nov. 20. 22:54
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
jézusom már megint egy óvodás kérdés...
2011. nov. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is csillognak a szemeim alapjáraton is, szóval nem kell hozzá alkohol vagy egyéb szer. Az pedig, hogy te észreveszed, hogy rád néz és még azt is, hogy ezután elfordul és sóhajt egyet azt jelenti, hogy folyamatosan bámulod. Ebből pedig az következik, hogy ő ezt tudja és azért sóhajt, mert zavaró. Én is érzem, ha valaki folyamat bámul és én is... Szóval ebből ne vonjál le elhamarkodott következtetést, mert az én esetemben ez pont nem úgy lenne, ahogyan azt te minden bizonnyal a lelked mélyén szeretnéd.
2011. nov. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
biztos mert ö is vámpír a b*zi twilight sz*rból...
2011. nov. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos ő a csillagszemű juhász, és bánatos, mert elvitték a puliját.
2011. nov. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
"istenem, már megint az a bányarém bámul"- ez jár a fejében.
2011. nov. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Atyaúristen... Ti lányok mikor tanuljátok már meg, h NINCS minden kis hangyaf@sznyi mozdulatnak jelentése?
2011. nov. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"mit mau?"


Ennyiből én rávágnám, hogy a srácnak nagyon tetszik a csaj. De miután ez eszedbe se jut, biztos van oka, ami miatt erre kevés az esély.

2011. nov. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!