Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka annak, hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy ő fordul el hamarabb a rövid szemezésnél?

Figyelt kérdés
Rövid szemezés alatt azt értem,hogy többször visszanézünk egymásra rövid időn belül!
2011. nov. 6. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:

igazából igy nehéz elképzelni mert ezt csak te érzed át.

de ha mindig elfordul lehet nem érdekled annyira, vagy lehet azt nézi nagyon hogy te miért bámulod, de lehet csak szégyenlős és nem mer sokáig rád nézni.

nekem mostani barátnőm akivel eleinte csak szemeztem metrónál volt olyan hogy elhatároztam hogy nézem és nem veszem el a tekintetem amig ő félre nem néz :)

2 percig néztük egymást egyfolytában kb. hatalmas élmény volt. azóta is boldog párkapcsolatban élünk :)

2011. nov. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az szokott lenni inkább,hogy ő néz,és én nézek rá vissza,akkor nem érdeklem ?????
2011. nov. 6. 22:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert kettőtük közűl csak Te vagy kiváncsi arra, hogy ki fordul el hamarabb.
2011. nov. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Dehogyis ! Mondd meg inkább mi az oka!
2011. nov. 6. 22:59
 5/5 anonim ***** válasza:

I. kommentelő vagyok


ja ezt nem irtad le hogy ő néz és te nézel rá és akkor fordul el, ilyet érdemes tudni.

amugy akkor szerintem csak szégyenlős hogy jajj észrevett.

amugy meg ilyenkor nézd tovább és mosolyogj rá barátságosan lazán :)

ha látja hogy mosolyogsz és őt nézed valszeg bátrabb lesz :)

2011. nov. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!