Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok segítségét kérném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok segítségét kérném csajozás terén eddig nem sok tapasztalatom van ezzel mit vártok egy pasitól? 18/F

Figyelt kérdés

Nem mondanám magam csúnyának, adok magamra, öltözködésemre is mégse jön össze a dolog.. pár jó tanács?


Talán a legnagyobb hibám, hogy nem sok lány ismerősöm van inkább csak fiúk de nehezen találok alkalmat ismerkedésre..


Létszíves normális kommenteket írjatok, köszi!


18/F


2011. nov. 23. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Létszíves????? WTF?
2011. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Lány vagyok és ha akarod tapasztalatokat cserélhetünk meg ilyeesmi.. ha benne vagy akkor írj levelet :)
2011. nov. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Itt az első példa milyen kommentet nem kértem..

De ha így jobb akkor: Legyetek szívesek.

2011. nov. 23. 19:06
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit nyitottabbnak kéne lenned. Legyél humoros és magabiztos! :) Szerintem ez a lányoknak bejön. Suliba elég könnyen lehet ismerkedni, pl ha büfébe állsz engedj előre egy csinos lányt ő meg megköszöni vagy bármi :) és akkor szerintem elindulhat a beszélgetés aztán az ismerkedés. :)
2011. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 TOMAtm ***** válasza:

ne akarj egyszerre hegyet mászni,elégedj meg egy dombal elsőnek.vagyis,kezdetben udvarolj kislányoknak 8-10 éveseknek aztán ha ez jól megy mehetsz idősebbekre is 14 fele már egész jó kis csirkék vannak,nagy többségük még az an ál ban is benne van ha magadba tudod szerelmesíteni.egy fél év és már a saját korodbelieknél is próbálkozhatsz,azonban felhivnám a figyelmedet h a mai nők bizonyos életkor után elvárnak bizonyos dolgokat pl: legyen kocsid(ez manapság már 15-17 éves kortól elvárt!!),vegyél neki meg minden szart amit kinéz,vidd moziba-buliba-ideodaamoda.

érdekes módon 30 felett az egyedülálló nők teljesen elvesztik az igényüket bármire is,elég ha csak szereted őket.

2011. nov. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Küldj képet, lehet hogy csak hiszed, hogy nem vagy csúnya.
2011. nov. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat.


19:11-nek


Megeshet :) De nem küldök képet mivel nem akarom viszont látni magam semmilyen oldalon.

2011. nov. 23. 19:21
 8/11 anonim ***** válasza:
látom van önbizalmad koma :D
2011. nov. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sztem is csak te gondolod azt, h nem vagy csúnya. Esetleg túl jó csajoknál próbálkozol, miközben te nem nézel ki annyira jól. Azt jegyezd meg, h a lányok mindig olyan pasit keresnek, aki legalább egy fokkal jobban néz ki náluk!
2011. nov. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kezdeményezési/ismerkedési és hasonló tanácsokat szeretnék nem olyan kommenteket amiben találgatjátok , hogy biztos csúnya vagyok, nem a külsőmről szolt a kérdés.
2011. nov. 23. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!