Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik országba érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik országba érdemes kimenni csajozás, bulizás szempontjából? 17/F

Figyelt kérdés
Nekem eddig egyértelműen Amsterdam tűnik ehhez megfelelő helynek, de sokan azt mondták, hogy átlagban a lányok nem túl szépek. Aztán hallottam olyat is, hogy a Lengyel lányok a legszebbek akkor lehet, hogy oda is érdemes lenne kinézni. Mondjatok légyszíves sok ilyen országot, nekem az is jó ha kicsit messzebb van! Tapasztalatokat várok és kielégítő, értelmes válaszokat! Nem utolsó sorban felpontozok! Köszönöm az értelmes válaszokat!
2011. nov. 21. 11:55
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerbiat ajánlom. Belgrádban esténként nyüzsögnek a singli lányok.Szerintem csinosak.

Na meg hozzátok Szerbia csak órákra van...

2011. nov. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
a pénzből, amiből kiutazol és kint tartózkodsz abból már rendelhetsz egy prostit magadnak, itthon, helyben.
2011. nov. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
76%
Anglia? Azok mind buliznak, isznak, drogoznak, meg dugnak.
2011. nov. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
68%
Az osztrák csajoknak is viszket a puncijuk
2011. nov. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
kérdező hova akarsz te menni? Nálunk a női huszonéves népesség 95% partyk, annak a 95% a 70% meg jól néz ki. Felesleges elmenned bárhova is
2011. nov. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim válasza:
31%
Minek akarsz elmenni külföldre? Azt nem hallottad még, hogy a magyar lányok a legszebbek?
2011. nov. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
62%
A magyar lányok a legszebbek, de a legnagyobb qrvák is.
2011. nov. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy bármelyik európai nagy város jó választás lehet szerintem. Azzal viszont nem értenék egyet, hogy a magyar lányok a legszebbek. :-)
2011. nov. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat még többet várok! Igen a magyar lányok a legszebbek, de a 90% egy erkölcsi szeméttelep, bunkók és agyamentek. Szóval akkor eddig Angliát, Ausztriát meg Szerbiát mondtátok köszi még többet és tapasztalatokat is légyszí!
2011. nov. 21. 13:44
 10/40 anonim ***** válasza:

Hollandia-Amszerdam-Vöröslámpás negyed

xoxoxoxoxoxo

2011. nov. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!