Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan, hogy részegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy részegen olyannal szexeltél akivel nem kellett volna?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 00:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

igen... kiszállított a kocsimból és megb*szott


(30K Huf + jogsielvétel) :S

2011. nov. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt. Utána jól beverték a pofám.
2011. nov. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

00:06


rosz helyre tetted a farkad koma :D

2011. nov. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok

Sajnos igen...

2011. nov. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

előző vok... légyszi ird már le privátba a sztoryt kiváncsivá tettél :)


de csak ha nem gond :)

2011. nov. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
miért privátban? ide is jöhet, az oldal anoním
2011. nov. 24. 00:12
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt nekem is írd le b@szod :D:D:SAD:SDA: Baromi kíváncsi vagyok én is :D
2011. nov. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
23%
mert valszeg nem annyira büszke rá h mindenkinek elmondja... hiába anonim az oldal nekem is vannak olyan dolgaim amit még itt se mondanék el nagy közönség elött...
2011. nov. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

A sztori tavaly történt. 22 voltam. Hugom barátjával söröztünk otthon. Dumálgattunk stb... Mondta, hogy mennek egy kerti party-ra (nyár volt). Mondta a srác, hogy menjek el velük. Mondtam, ok. Úgyse volt jobb dolgom. Odaértünk. A bulizók nagy rész 35-40 év körüli volt, férjek-feleségek stb... Voltak azért fiatalabbak is (kb korombeliek). Lepacsiztam mindenkivel, A házigazdával (ő volt a születésnapos, 38.) ittunk pár italt, elvoltunk, jó volt a hangulat. Volt ott egy lány, már mikor megérkeztünk fel is figyeltem rá. Sokszor nézett rám, szemezni próbált, de mivel a házigazdával ittunk, dumáltunk és nem akartam megbántani, nem tartottam 1-2 másodpercnél hosszabb szemkontaktust. Később beszélgetésbe elegyedtünk. Nem ismertem ott senkit, nem tudtam ki kivel, hogy, merre... A lány beszélgetés közben elkezdte simogatni a combomat. Na nekem se kellett több, belementem a játékba. Majd kb negyed óra múlva a házban voltunk egy szobában, ketten. Ez egy nyári lak volt, kétszintes faház, fent voltunk. Elkezdődött a szex, be is fejeztük zavartalanul. Másnap reggel mentem haza, a tesómmal és barátjával együtt. Azt a mai napig nem tudom hogy derült ki ez az egész. Valaki biztos láthatott valamit. Délután a telefonom csörgésére ébredtem. A tesóm barátja volt. Mondta, hogy balhé van, keresnek. Mondom, kik és miért? Tegnap csináltál valamit amit nem kellett volna. Csak arra tudtam gondolni, hogy a lányt nem kellett volna meghúzni, kiderült amiatt kerestek. Estefelé elmentem oda, hogy megbeszéljük a dolgokat, hogy miért is pályáznak rám. Pakolásztak a buli után. A házigazda beinvitált, meglepően kedves volt, leültünk, töltött egy pálinkát, Na akkor beszélgessünk egy kicsit - mondta.Tudod kivel voltál tegnap este? Hebegtem össze-vissza, fogalmam se volt ki volt az a lány. Meg akarod tudni ki volt az - kérdezte, mondtam igen. Odahívta az egyik fiatal srácot. Nálam nagyobb darab volt. Na mondom biztos ez a barátja. Erre mondja, hogy bemutatom a testvérét, (tartott egy kis hatásszünetet) a fiamat. Na itt éreztem hogy végem lesz. Nézek a srácra, erre a faterja oldalról nyomott egy állast, majd rám uszította a két fiát. Durván szétnyomtak, nem voltak köcsögök, amíg a földön voltam addig nem támadtak, mivel én büszke ember vagyok mindig felálltam, nem ütöttem vissza, úgyse lett volna értelme. Mikor úgy gondolták, hogy eleget kaptam, az apuka megkérdezte, hogy tudom e hány éves, mondtam nem tudom. 16-volt. Feltápászkodtam a földről, majd megmosakodtam, Kicsit véres voltam. Elindultam a kapu felé. Majd mondta, hogy én rontottam el a lányát, nem tudom miért, de felidegeltem ezen magam. Megálltam a kapuban aztán azt mondtam: Ha tudnám előre, hogy ennyit kapok akkor is megkúrnám a lányát mégegyszer, aztán sprint. Azóta nem láttam se a lányt es a többi családtagját(nem helyiek voltak, hanem egy emberke adta ki nekik ki a házat. Viszont azt nem tudom, hogy hugom barátja honnan ismerte őket, holnap meg is kérdezem, mert még együtt vannak, szerencsére.

Bocs, hogy eddig tartott leírni, de egyrészt nem vagyok titkárnő, másrészt sötét van, mert párom már alszik.

Hát ez lenne az a történet.

2011. nov. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Az midurva gecc... És hol volt a drága kislányka aki a combod cirógatta? Őt miért nem invitálták be? Én azért odaböktem volna, hogy ő mászott rád... Mégis hova gondolnak... Amúgy tökös legény voltál :D:D Az a beszólás a helyén volt!


21F

2011. nov. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!