Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti járnátok olyan pasival aki 2 évvel fiatalabb nálatok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 01:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha megvan a kellő összhang, akkor igen.

21/l

2011. nov. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Simán.
2011. nov. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
3%

Simán, ha pénzes vagy és emellett még magas, illet jóképű, ápolt, akkor igen.


Persze én szeretem a cigókat is, illetve a kőbunkó izomgagyúakat is.


16/L

2011. nov. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

De még mennyire!

:)

2011. nov. 25. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az gáz, ha ez neked ekkora dilemmát okoz. Miért, ha nemleges választ kapsz, akkor egyből nem fogod szeretni azt a pasit?
2011. nov. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Már 1évvel fiatalabbal se :S
2011. nov. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha jól kijöttök egymással, tudtok beszélgetni, stb., akkor lényegtelen az a 2 év szerintem :)
2011. nov. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7:55-nél a pont!


Én alapból nem, mármint ha arról van szó, akkor inkább az 1-2évvel idősebbekhez vonzódom. De a mostani páromnál ez fel sem merült! 2évvel fiatalabb nálam, de ha meg van AZ a valami, akkor nem ilyen hülyeségekkel fogsz foglalkozni. Arról nem beszélve, hogy előtte volt egy 2évvel idősebb barátom pár hétig, na hát az évszámaikat nyugodtan meg lehetne cserélni őszintén szólva! A mostani párom sokkal érettebb és normálisabb mint a másik volt.

De ha neked idegenektől kell megkérdezned, hogy ilyen semmi kérdésben hogy dönts, akkor inkább ne gyere vele össze...:S szerintem. Amúgy is te ismered, te tudod, hogy számít az a két év vagy nem!

És érdemes átgondolni, amit 7.55 mondott.

2011. nov. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én már cska ilyen konzervatív vagyok, és nemet mondok. Amúgy is később komolyodnak a srácok... gyerekesnek fogod tartani egy idő után.
2011. nov. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem eddig soha nem jött össze az ilyesmi,egyszerűen nem találtuk a közös hangot a pár évvel fiatalabb srácokkal (persze barátilag igen,csak akkor kezdődtek a gondok,ha már többről lett volna szó). Egyszerűen más életszakaszban voltak,amikor én már egyetemre jártam és dolgoztam,ők még mindig gimisek voltak,és a szüleik tartották el őket,ami önmagában nem baj,csak ebben a helyzetben hátránynak bizonyult.Ezek az én tapasztalataim,lehet,hogy másnál másképp van,de ezek alapján a válaszom: nem.


21/L

2011. nov. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!