Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya fiúknak leáldozott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiúknak leáldozott a napja?

Figyelt kérdés

Valaki ezt írta, és szerintem minden szó benne igaz:

Akárki akármit ír, csúnya pasiknak nincs esélye nőknél,még az előnytelenebb külsejű ők is a jóképű férfiakra, fiúkra hajtanak. Meg az is hülyeség,hogy valakinek az ember ronda másoknak szép, ez az állítás egy kifejezetten ronda emberre nem igaz, ha valaki nagyon ronda az mindenki számára ronda. Átlagos külsőnél még megállja a helyét ez az állítás. Most egy durva példával jövök elő: van a járdán egy kupac kutyaszar, az kinek a számára lesz szép vagy elfogadható látvány? Elnézést a durva példáért, de most ez jutott eszembe,meg ezt találtam legegyszerűbbnek. A "szöveggel kedvességgel stb" .leveszi a lábáról a ronda pasi a csajt dologról annyit,hogy max. barátok lesznek, több nem akármit csinál szerencsétlen előnytelen külsővel megáldott csávó. Ezzel szemben a jóképű lehet akármilyen szemét, lehet akármilyen bunkó poénja, megcsalhatja a barátnőjét,az nem hogy elhagyná,inkább éjszakákon át sír utána. Ez az igazság, nem kell más dolgokkal fejtegetésekkel áltatni magunkat.


Vélemények?


2011. nov. 20. 10:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Ez így van. És tényleg értelmetlen újra, meg újra megkérdezni.
2011. nov. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

ne rakd fel még 1x..

köszi


igen így van, senki nem lép a kutyaszerba inkább átugorja, hogy a szavaidat használjam

2011. nov. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
*ásít*
2011. nov. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Kandurka válasza:

Az első jól mondja...


Ne itt sírj... amúgy meg menj el kondizni, vagy kick-boxolni, meg ilyenek, na akkor b@zd, úgy fog kinézni a tested, hogy nem leszel ilyen önbizalomhiányod..

Tanusíthatom, én kick-boxolok, már 20 éve, (25 éves férfi vagyok) és tényleg izmos vagyok, 86 kilóval.


Szóval mennyé gyúrni wazze!:D

2011. nov. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Tudod mi a bibi ezzel a kerdessel. Az, hogy a "szegeny" csunya fiuk is csak a szep lanyokra hajtanak. Egyszer ismertem egy pasit, egy helyen dolgoztunk, hihetetlenul ronda volt, viszont nos. A felesege szinten banyarem, de ketten egyutt boldogok voltak.

Szoval eleg a sirankozasbol, talan vegyetek eszre a kevesbe szep lanyokat is.

2011. nov. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem ez első igazi pasim ronda volt... 4 évig jártunk, és ő szakított........
2011. nov. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hidd el ha rájönnek, hogy a kutyaszarba gyémánt van rejtve akkor akár le is ennék róla. (metafora volt)
2011. nov. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

eljön az ilyen férfiak ideje is! a lényeg, hogy sokkal többet kell letenned az asztalra mint egy jóképű férfinak.

miután egy kamionnyi jóképű nagydumás srác végigment rajtuk és elkezdenek gondolkodni a családalapításon akkor már a nem jóképű srácok is labdába rúghatnak feltéve ha: van jó munkád és rendes vagy.

2011. nov. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Tudod miért nem kellesz a nőknek? Mert egy szánalom vagy b+! Nem itt kéne rinyálni,hanem fejleszteni a képességeid..tuti ,hofy te is jó vagy valamiben ,ami a lámnyoknak tetszik..lehet,hogy okos vagy vagy erős..vagy jól keresel vagy nagyon kedves vagy akármi! azokra koncentrálj..a külsődből emg hozd ki a maximumot..legyél jó illatú meg legyen nomr. ruháid ennyi bőven elég..és ne töketlenkedj!szed össze magad .. a nőnek férfi kell nem hisztis kisfiú..na pusz
2011. nov. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
olyan nincs hogy csúnya vagy szép, mindenkinek más a szép és a csúnya, de olyan is van akit egységesen mindenki rondának vagy szépnek lát, mondjuk kibújhatnál a gép mögül, mozoghatnál, eljárhatnál társaságba, törődhetnél magaddal, mert azzal, hogy itt rinyálsz nem mész semmire
2011. nov. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!