Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiaktól kérdezem! 1 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaktól kérdezem! 1 hónap már túl sok kihagyott idő az újrakezdéshez?

Figyelt kérdés
Persze tudom nem lehet általánosítani, de mégis kíváncsi vagyok. Kerek egy hónapja "szakítottunk, vagyis igazából volt egy kisebb összezörrenésünk és azóta nem beszélünk. A kommunikáció kimerült abban, h néha-néha belájkoltunk egy-egy zenét egymás adatlapján(ez am. a ffi részéről jelet vmit?) Nem tudom, h érdemes lenne egyáltalán újra nekilátni, de nem tudtam lezárni rendesen ezt az ügyet. Hiányzik is meg, nem is... Nem tudom mit kéne tennem.
2011. nov. 2. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Atya úr isten :D attól h belájkol egy vidit az nem jelent semmit-.-
2011. nov. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudod, nem kell emiatt "Atyaúristenezni". Lehet, h nevetséges, de mikor az ember reménykedik sok mindenbe belebeszél vmit...

(Am kössz az értelmes kommentet, hasznos volt...)

2011. nov. 2. 10:40
 3/4 anonim válasza:
0%

Ez ilyen "se veled, se nélküled" féle. Ha szereted, írj neki és beszélj vele. (Semmi se, lehetetlen!) Kérdezz rá, hogy szeret-e még téged, ha meg nemet mond akkor se lesz nagy baj.


Sok sikert, aztán csak bátran!

2011. nov. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A szerelemnek még nem volt ideje kialakulni ebben a kapcsolatban, a viszont vonzalom és a másik megkedvelése megvolt, de bejeleződött mielőtt még elkezdődhetett vna. Talán el tudom felejteni, hiszen már 1 hónapja történt velem a dolog, viszont hiányzik, vagy ez már csak hiszti??!!! Ez a sok kérdés szétrobbantja a fejem...
2011. nov. 2. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!