Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tartok a férfiaktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartok a férfiaktól?

Figyelt kérdés

Ha egy egyedülálló pasi találkozni akar velem, és bevallja hogy tetszem neki, akkor én nem szívesen megyek bele a taliba, mert olyan érzésem van, hogy muszály lesz utána majd összejönnöm vele,amire még nem állok készen,mert nálam ez egy nagyon hosszú folyamat,amíg érzelmileg kialakul vmi.

Tudom hogy effelől csak is én döntök,hogy mibe megyek bele,de mégis tudat alatt bennem van a félelem.

Ha olyan fiúval találkozok, akinek van batárnője, akkor nem érzek félelmet.

Voltam már szerelmes lányba is, és ez azért tudott kialakulni, mert "nem várta el senki", csak úgy spontán jött...

A lányos külsejű fiúkkal sokkal szívesebben találkozom.

Olyan, mintha kis koromban lett volna valamilyen rossz élményem ezzel kapcsolatban,de nem tudok ilyesmiről.

Előző életben?...Láttam már ilyet is de ez nem valami hihető...

Mitől lehet?

[Természetesen csaj vagyok]


2010. jan. 6. 20:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt szerintem nem másoktól kellene megkérdezned, hanem magadtól. Vajon miért érezhetsz így? Volt valami rossz élményed? Nem? akkor te egyszerűen ilyen vagy. Az érzelmi dolgok mindenkinél másképp zajlanak,nincs két egyforma ember, aki 100%ig ugyan úgy lát mindent.

Neked sokkal jobban bejönnek azok a fiúk akik lányosan öltöznek, ezzel nincs semmi baj, nálam ez úgy működik, hogy olyan "hímneműre" rá se nézek aki répa nacit hord meg köldökig érő feszülős pólót és azért jajong, hogy már megint beszakadt a körme... mert számomra az ilyenek teljesen férfiatlanok... látod, nem vagyunk egyformák.

2010. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem szeretnék kérdéssel válaszolni, de kíváncsivá tettél, mert kísértetiesen emlékeztetsz egy barátomra. Ő is attól fél, hogy komolyabb kapcsolatba kerül egy lánnyal, és leblokkolja magát mikor kezd vmi komolyabbra fordulni. Amennyire ismerem, valamilyen gátlása, rossz tapasztalata lehet a lányokkal, ráadásul egy biszex srác is most próbálkozott be nála ami nagyon felkavarta.

Mivel a srác azt hitte róla, hogy ő is biszex v. meleg ez főleg megrázta, mivel távol áll az ilyesmitől, de mivel vékony ezért gondolta róla a srác. Előző élet.. Azt hiszem ilyesmiről nem lehet mérvadót mondani. Szerintem jó eséllyel egy régi dolog, és önhipnózis miatt van gondod.

2010. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

Előző élet, meg molesztálás. A csillagjegyekre nem akarod kenni? Nem lehet, hogy inkább te vagy defektes? Mert nekem nagyon úgy tűnik. Ha érett lennél valamennyire is, akkor rájönnél, hogy ha valakivel ismerkedsz, úgy hogy a másik nyíltan érdeklődik irántad, de te korrekten viselkedsz vele, és ha mégsem tetszik, akkor korrekten megmondod ezt neki a végén, akkor nincs semmi gond ebben. Ha te direkt kihasználnád őt, és úgy küldenéd el, vagy csak eltűnnél, mint a kámfor, akkor lenne baj. Ellenkező esetben meg legyen ő is értelmes, és fogja fel, hogy ez nem jött össze, ennyi. Gyerünk, nőjél fel.


F-22

2010. jan. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%

Ha egy egyedülálló pasi találkozni akar velem, és bevallja hogy tetszem neki, akkor én nem szívesen megyek bele a taliba, mert olyan érzésem van, hogy muszály lesz utána majd összejönnöm vele,amire még nem állok készen,mert nálam ez egy nagyon hosszú folyamat,amíg érzelmileg kialakul vmi.

Tudom hogy effelől csak is én döntök,hogy mibe megyek bele,de mégis tudat alatt bennem van a félelem.

Ha olyan fiúval találkozok, akinek van batárnője, akkor nem érzek félelmet.

Voltam már szerelmes lányba is, és ez azért tudott kialakulni, mert "nem várta el senki", csak úgy spontán jött...

A lányos külsejű fiúkkal sokkal szívesebben találkozom.

Olyan, mintha kis koromban lett volna valamilyen rossz élményem ezzel kapcsolatban,de nem tudok ilyesmiről.

Előző életben?...Láttam már ilyet is de ez nem valami hihető...

Mitől lehet?

[Természetesen csaj vagyok]


Ez legalább négy kérdés.


1. Igen, menj orvoshoz. Nincs mentség. Ha komolyan felmerült benned, hogy az előző életedben/gyerekkorodban szerzett élmények okozhatják a problémáidat, akkor te tényleg nagy bajban lehetsz. Keress meg egy szakembert. Persze ne hidd el, ha az első öt perc után azt mondja, hogy "erre van megoldás, fél évig fog tartani", ne engedj a lehúzásnak.


2. Alapvetően minden nő mindig félt a túlságosan férfias fiúktól. A fehér lovas szőke herceget mindig elég lányosnak ábrázolják. Ez kikerülhetetlenül benne van minden kapcsolatban. Ráadásul évtizedek óta egyre jobban elnőiesedik a férfiideál (az emósok például ezt mutatják, de a goth stílus és David Beckham is). Nincs abban semmi rossz, ha te a kicsit lányos fiúkat kedveled, amíg a férfitársadalom legalább 30 százaléka még beleillik a képbe.


3. Igen, lehetséges, hogy biszex vagy. Legalábbis annak egyesek így neveznének. De ha téged zavar a leszbikus kapcsolat, nyilván nem kötelező.


4. Nem vagy egyedül, rengeteg nőt és sok férfit zavar manapság a szex-központúság. Mintha elvárás lenne, hogy a kapcsolatok gyorsak és testiek legyenek. Sokan, tiltakozásképp, aszexuálisnak nevezik magukat, azaz azt mondják, őket egyáltalán nem érdekli a szex. Alapvetően tehát nem szokatlan ez. Csak éppen zavaró. Ebben segíthet a szakember, meg a sok fórumozó.

2010. jan. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
Reménytelen vagy, esetleg biszex. Nézz a tükörbe, s ismerd meg önmagad!
2010. jan. 7. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszokat.

Mintha ez olyan dolog lenne, amin tudatosan tudnék változtatni,az érzelmeket ésszel nem lehet befolyásolni.

Könnyű ráfogni hogy nem vagyok normális...Azért kösz akik használhatót írtak :)

(irjatok még nyugoodtan)

2010. jan. 7. 09:13
 7/13 A kérdező kommentje:

Amúgy igen, ezt szoktam csinálni, őszinte lenni, de a korrekt véleménynek mindig egy "nem" lesz a vége.

Nem tudok szerelmes lenni a férfiakba,valahogy az a tudat taszít, hogy hímnemű,és ha ebbe belegondolok,akkor elmegy a kedvem alapbol,viszont külsőleg meg van jópár aki tetszik.

Csak elérhetetlen közelségben lévő "sztárok" iránt gondolom, hogy dejó lenne, de valószínüleg ha erre kerülne a sor, akkor ettől is megijednék...:/

2010. jan. 7. 09:20
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert széttárják a balonkabátjukat?
2010. jan. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
.......:DDDD
2010. jan. 7. 18:31
 10/13 anonim ***** válasza:

nemvagy magadba . énis ugyanígyvagyok vele

15/L

2010. jan. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!