Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Na, vajon mivel fordíthatnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na, vajon mivel fordíthatnám a magam javára a dolgokat, hogy végre sikerüljön összejönnöm egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Rengeteg csajjal ismerkedtem meg az utóbbi 4-5 év alatt, viszont ennyi idő alatt csak egyszer smároltam egy csajjal. Valamiért sose jött ki a lépés. Vagy nagyon nyomultam vagy pedig besz*ri voltam, mert nem volt elég önbizalmam. Az utóbbi időben sokkal erősebbnek és tapasztaltabbnak érzem magam.Úgy érzem most értem meg arra, hogy legyen párkapcsolatom.Jövőhéten találkozok egy lánnyal, akinél nem szeretnék semmilyen hibát véteni, mint a többi lánynál, de az is lehet, hogy én mindent jól csináltam csak velük volt a gond. 19 éves létemre nem volt még barátnőm pedig elég sokan a környezetemben élők közül azt gondolják rólam, hogy legalább volt már 4-5 kapcsolatom, de ki kellett őket ábrándítanom, mert még nem volt bármennyire is hihetetlen.Ti mit javasolnátok, hogy végre nekem is sikerüljön az ami minden egyedülálló, magányos srác kíván? Help me!
2011. nov. 26. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Adj lejjebb az elvárásaidból.
2011. nov. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azzal nincs semi gond. Megvan a magam esze, hogy tudjam kinél érdemes kezdeni/próbálkozni.De van egy bizonyos határ, amit nem szívesen lépnék át, mert akkor inkább úgy vagyok vele, hogy jobb egyedül is.Mi értelme lenne olyan lánnyal összejönnöm, aki külsőre nem jön be. Inkább megmaradnék a köztes átmenetnél, ahogy eddig is. Szerintem valami más gondom lehet, nem pedig a mércém miatt.
2011. nov. 26. 23:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Hmm, akkor inkább azt mondd el, miért nem jött össze a többi :)
2011. nov. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Legyen jó a megjelenésed.Ne akarj egyből nyomulni.Érdeklődj róla ,keresd a közös témákat,hobbikat, Ő a fontos,nem te,de ne légy tutyimutyi,mégis csak férfi vagy.Tényleg figyelj rá,mikor beszél. Figyeld a gesztusait.Némi testbeszéd elárulja,Ő is érdeklődik-e utánad. Ja és nyugi,nem késtél le semmiről.És még valami,légy MINDIG ÖSZINTE!!

Ha bármi aggaszt,gondod van mondd el Neki .Ha Ő is úgy áll hozzád ,segíteni fog,ha másképp reagál ,ami neked nem esik jól,akkor szerintem ne erőltesd Vele a dolgot,nem Ő az,akit keresel. Sok sikert !

2011. nov. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen volt olyan, hogy az illetőnek volt párja,akkor volt olyan is, hogy ismerkedtünk-ismerkedtünk és nem jött be a leányzó (vagy valami hibádzott belőle vagy az a bizonyos kémia)Sose játszottam meg magam és ezt nyugodt lelkiismerettel mondom, ugyanis én mindig próbáltam törekedni afelé, hogy normális hosszútávú kapcsolataim legyenek, mert én erre vágyok.Kell az a biztos háttér számomra. Most legutóbb 2x is találkoztam egy lánnyal, de azóta 2 hónapja sehogyse bírtam vele összefutni pedig mindig leszerveztem vele mindent, most pénteken kellett volna találkoznunk de lerázott és miután nem írt vissza, mert ráírtam, akkor telt be az a bizonyos pohár nálam.Egyszerűen fogalmam sincs, hogy mit ronthatok el vagy mit nem.
2011. nov. 27. 00:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban v legyél gazdagabb!
2011. nov. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tegnap beszéltem az egyik csajjal, akinél próbálkoztam és mondta, hogy járt volna velem, de mivel besz*ri voltam és nem mertem neki elmondani, hogy szeretem, ezért nem lett semmi.Pedig, ha kimondtam volna, azt az egyetlen egy szót, akkor biztos, hogy másképp alakult volna sok minden.Na mindegyez már a múlt. De olyan jól esett neki meg nekem is, hogy ezt elmondhattam neki.Megkönnyebültem teljesen. :)
2011. nov. 27. 08:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Látod,ne akkor mondd el,mit szeretnél,amikor már túl késő,hanem ott és akkor. "Jobb egy ma,mint két holnap."
2011. nov. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, igazad van. Legközelebb tuti, hogy nem követem el ezt a hibát. De olyan is volt már velem, hogy bevallottam az illeőnek, hogy mit érzek iránta, de ő nem akart párkapcsolatot.És még egy ugyan ilyen esetem is volt.De most külsőre is meg belsőre is sokat változtam, szóval meglátjuk, hogy mit hoz az újév.Már eleget böjtöltem és megérett számomra az a bizonyos gyümölcs, amire eddig várnom kellett és évről-évre egyre csak zamatosabb lett. :)
2011. nov. 27. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!