Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai lányoknak miért az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányoknak miért az ilyen szőke jófiúk tetszenek? De mindegyiknek.

Figyelt kérdés

Aki azt írja, hogy nem tetszik, sztem az hazudik. Mert csak ilyeneket látok lányokkal járni.


[link]


2011. nov. 27. 11:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Azért mert ma már megváltozott az érték... Előtérbe került a külső és a kisfiús arcok... Meg ugyebár a divatban is most a fő hangsúly, hogy pasikból is "csajokat" csináljanak...


Sajnos ma ez a trend... :/

2011. nov. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Valójában az igazán szép lányoknak mindig is a "rosszfiúk" tetszettek... (saját tapasztalat)

Nekem az tűnt fel mostanság,hogy divat lett a nagyobb darab csajoknál a náluk kisebb pasikkal való együtt járás.

2011. nov. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%
Jaj már...a mai emberek miért gyakorin sírnak,hogy nincs senkijük? Olyan idegesítő ez az általábosítás..én egy alacsony mindenki által csúnyának mondott dundi lány vagyok mégis találtam vkit..,aki tetszik nekem... Szedd össze magad és ismerkedj,nem a lányokkal vana baj! Nem mindgeyiknek a nyálashomokosok kellenek,csak max. nem jó helyen keresgélsz
2011. nov. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Nekem is kisfiús az arcom, ráadásul szök.... pontosabban szökésbarna vagyok és hidd el, nem ettöl ugranak ki a csajok a bugyiból.
2011. nov. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Meg az ilyen cérnavékony Istenes Bencék tetszenek még nekik, nem beszélve Sp-kről, meg Rober Pattinsosokról, akiknek közük sincs az igazi férfiakhoz, inkább a lányok felé hajlonganak külsőségek terén.
2011. nov. 27. 11:43
 6/31 anonim ***** válasza:
67%
Baromság, amit írsz.
2011. nov. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem ő pont nem jön be, de helyes. Istene Bencére is inkább mondom hogy helyes, mint hogy bejön. Szeretem a szőkéket is, de nálam nem hajszíntől függ az egész.
2011. nov. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Mondom! Ne hisztériázz itt! Rohadtul nem a vékonyság számít..a nőknek az kell,hogy majd meg tudd védeni..erről persze nem tudunk,mert ez ösztön..annaiy a lényeg,h vmiben jobb legyél,mint a többiek..Te tudod miben vagy jó..Szedd már össze magad,mert hisztis pasi senkinek sem kell
2011. nov. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
nekem mindig is az izmos fekete hajú fiúk jöttek be :D
2011. nov. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
fúúúj :D nekem tetszenek a vékony pasik meg a metroszexuálisok meg az összes ilyen búza, de ez a fiúka egy hányadék
2011. nov. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!