Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha felmentek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha felmentek egy fiúhoz és ott alszoktok vele egy ágyban akkor az minden esetben azt jelenti hogy nem semleges nektek vagy barátságból is képesek vagytok vele együtt aludni és smárolgatni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem.

De mindenki csinál hülyeségeket, ha maga alatt van. Ha a lánynak nemrég ért véget egy hosszú kapcsolata, összetört, és kicsit össze is van zavarodva, előfordulhat, hogy nem akar komolyabbat ezek után, csak hirtelen felindulás volt, és másnap legszívesebben letagadná.

Ha ilyesmi nem áll fenn, akkor lehet r*banc, és épp f*szhiánya volt.

Ha egyik sem, akkor valószínűleg többet érez.

2011. nov. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha felmegyek egy sráchoz, és egy ágyban alszom vele, akkor vagy megkúr vagy meleg.
2011. nov. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem volt maga alatt

és nemis volt fszhiánya, mert nem is dugtunk, csak smárolgattunk, meg benyúlt.


és nem tagadja le.. már másoknak is mondta

2011. nov. 27. 16:47
 4/7 anonim ***** válasza:
nem volt velem eddig ilyen, de szerintem barátságból is, de attól még lehet barát hogy bejön 20L
2011. nov. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerencsés vagy hehe :)
2011. nov. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sőt még töcskölni is.
2011. nov. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen egy hosszu kapcsolatom utan. A gyerekkori barátomnal aludtam mert kesoig dumaltunk es nem tudtam hogy hazamenni. Magam alatt voltam, smarolgattunk meg csokoloztunk de masnap mindketten nagyon furan ereztuk magunkat. aZtan elfelejtettuk, nem beszeltunk rola de ö akkor rámkattant ami azota is tart, szoval a baratsagunk ezzel tönkrement, mar nem olyan mint regen..
2012. febr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!