Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem idegesítő, hogy egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem idegesítő, hogy egyre több ember hord napszemüveget, és nem látni a szemüket?

Figyelt kérdés
És akkor bámulnak rám azzal az üres tekintetű fejükkel... --.-'
2011. szept. 23. 06:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Végül is te is sokkal diszkrétebben tudod megbámulni a csajok hátsóját meg mellét. Csunya szemet még nem láttam, csúnya mellet már igen. Szóval inkább hordjon szemüveget, de legyen jó melle. :D
2011. szept. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Minii Vikii ***** válasza:

Lány vagy fiú vagy? :O

Amúgy a napszemcsi mindig is divat volt és az is marad. :)

2011. szept. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Engem a méretük idegesít... Anyámat, se a barátnőmet, se senkit nem ismerek meg ha a fél fejét eltakarja egy bogárszem...
2011. szept. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Látszik, h nem hordasz napszemüveget.

Hányszor volt már, h a hülye pi>csa jött velem szembe aztán én meg kondizok szal megnézett, de sunyiba.

Fejét egyenesen tartotta, de a szemét úgy forgatta, hogy azt hittem felakad.

Persze azt hitte, hogy én ezt nem látom, mert rajta "napszemcsi" van, csak arról elfelejtkezett, hogy ha elég erősen süt a nap átlátni a sötét lencsén.

2011. szept. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
engem akkor nem idegesít ha tényleg süt a nap hiszen védeni kell a szemünket, de amikor vkin még a metrón is rajta van vagy ha be van borulva... na az már furcsállom kicsit...
2011. szept. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én momentán az azért hordok szinte mindig napszemüveget, mert szemműtétem volt :)
2011. szept. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Főleg azok az idegesítőek akiknek nem is áll jól és azt hiszik milyen menők.Én csak nyáron tartom jónak,de akin állandóan rajta van meg a hajában hordja hát az egy idióta.
2011. szept. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
engem is nagyon zavar. főleg ha valakivel beszélek, mert szemkontaktus nélkül nagyon rossz beszélgetni valakivel.én nem hordok napszemüveget.
2011. szept. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha bemegyek valahova boltba, vagy ilyesmi helyekre ott persze leveszem. De ha tűz a Nap akkor természetes, hogy felveszem. Mínuszos a szemem, muszáj, elég fényérzékeny is. Az erős fény meg kiégeti szinte a szememet.

Amúgy meg a napszemüveg 1. funkciója az, hogy védje a szemet a káros sugaraktól. Van aki divatból hordja, de azt fel lehet ismerni(pl,hogy nem veszi le ha bemegy valahova üzletbe vagy ilyen helyekre). Bár van olyan is, aki azért hordja, mert így úgy érzi, hogy nem figyeli senki így. Magyarul a kissé önbizalomhiányosok hordják.

2011. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én általában azért hordok napszemüveget, mert eléggé érzékeny a szemem, és így nekem sokkal kényelmesebb. Persze praktikus is tud lenni, amikor mondjuk egy-egy szombat este után eléggé szét vagyok csúszva, akkor azért jó érzés tudni, hogy a cucc a fél fejem kitakarja, megóvva ezzel a vasárnap reggel templomba tipegő nagymamák szemét, és maradék jó hiszemét a mai fiatalságban... Mondjuk nekem több napszemcsim is van, tehát ha nem éppen az a célom, hogy ne lássák a fejem, akkor csak kisebbet veszek fel, és természetesen ha bemegyek valahova vagy beszélgetek valakivel, akkor azonnal leveszem. 19L
2011. szept. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!