Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A társkereső oldalak nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkereső oldalak nagy részben kamuk?

Figyelt kérdés

van fb-n, ez a badoo, csajok és pasik, akkor ez randi.hu-n...


tnap döntöttem úgy hogy elkezdem használni, mert nem nagyon jön össze való életben a csajozás, és most mégis minden oldalon ezt latom: 20 ember megnézett, 12 ember szeretne csevegni veled, 5 üzeneted érkezett blabla.


nekem mindenki bejön aki írt, de most írni kéne mindegyiknek, ha itt mással is ez megy... ez rosszabb mint a wc pucolás :D


2011. nov. 29. 13:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem tutira kamu...
2011. nov. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
kamu azn egész
2011. nov. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
mindenesetre válaszolok 1-2nek, a többi meg parasztnak fog nézni :S
2011. nov. 29. 13:31
 4/20 anonim ***** válasza:
Én társkeresőn ismertem meg a férjem. Csak annak válaszoltam az elején aki nekem is tetszett, meg akiben láttam lehetőséget.
2011. nov. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Én nem veszem ezeket az oldalakat komolyan nyáron unalmamban regiztem egyre, nem válaszoltam egy levélre sem....., mondjuk el is felejtetem, hogy regiztem:D:D:D

nagyon kicsi az esély, hogy komolyan gondolják :)

19L

2011. nov. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy, akkor nem kamu. Ha férfi vagy, akkor kamu. Ennyi.
2011. nov. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

egy lány válaszolt, azóta sem tudok róla semmit


egy nagy kalap sz@r az egész!!


inkább élőben kell, ott legalább valódi lányoknál égsz be vagy utasítanak vissza

2011. nov. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%

Nem gondolom, hogy kamu, de sok olyan ember van fent, aki nem akar igazán ismerkedni, mert

- vagy foglalt, és csak teszteli, kell-e még valakinek,

- vagy foglalt, de csak akkor akar ismerkedni, ha valaki nagyon jót talál, sokkal jobbat, mint a párja,

- nem foglalt, de nem gondolja komolyan, mert parázik az ismerkedéstől, fél a csalódástól, és a társkeresővel csak álcázza magát: ő keres társat, de nem talál. Pedig találna, csak túl válogatós vagy egy ideig levelezget, de randira soha nem megy el - szerintem ebből a típusból van a legtöbb.

Úgy lehet leszűrni, ki gondolja komolyan, hogy 1, max. 2 levél után találkozol vele - ha nem hajlandó találkozni, nem érdemes időt és energiát pazarolni rá, mert később sem fog akarni.

Ráadásul a párkapcsolathoz nem elég, hogy levélben jól kijöttök, fontos, hogy személyesen szimpatikus legyen, tetszen az illata, a kézfogása, ahogy néz (nem is kell szerelmesen néznie, csak hogy milyenek a szemei), ezt is indokolja a mielőbbi találkozást.

Szerintem a társkeresőt csak úgy érdemes használni, mint potenciális jelöltek "gyűjtőhelyét", azonnal találkozni, és aki nem jön be, azzal nem levelezni.


Amúgy az új tagok az első 1-2 napban rengeteg levelet kapnak, mert mindenki ír nekik, utána meg egyet se, mert mindenki az újabb "friss húsra" veti magát.

Úgyhogy használd ki, hogy 12 csevegnének veled, mert egy hét múlva már senki nem fog üzenni.

2011. nov. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

13,39 újra

Még egyet kihagytam, azt, hogy ki mennyire gondolja komolyan, láthatod a regisztráció időpontjából. Ha valaki évek óta fent van és nem talált senkit, az nem gondolja komolyan. Azokkal próbálkozz, akik szintén újak, vagy nem régóta vannak fent.

2011. nov. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én nem kerestem társat rajta, csak folyamatosan küldte az xy megnézett, mondott rólad valamit, ha kíváncsi vagy nézd meg üziket.

A badoo a profilomat is teleszemetelte, beléptem, nézegettem egy kicsit. Pár nap alatt jött egy csomó levelem, néhányat megnéztem, de nem válaszoltam egyre sem. Gondolom emiatt hülye öntelt p*csának gondolhattak, főleg akik nem a - jól nézel ki találkozzunk - sablonszöveget írták, hanem vették a fáradtságot és rám kerestek, személyesebb kérdéseket tettek fel.

Régen még visszaírogattam pár embernek, de van párom és nincs időm naponta 20 levelet írni, hogy bocs, nem keresek társat, esetleg beszélgethetünk. Még beszélgetni sem tudok annyi emberrel, most is van pár levelezőpartnerem akit így ismertem meg, de egyébként is lusta vagyok plusz még azt hiszik, hogy van esélyük nálam.

2011. nov. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!