Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy baratom. Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy baratom. Nagyon szegyellem, de nem tudok smarolni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyo joba vagyok vele es szeretem.De ahanyszor le akar smarolni mindig ellokom valami banalis kifogassal...nem merem elmondani neki hogy nem tudok smarolni
2008. márc. 24. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig tudsz smárolni, csak te nem tudsz róla. Ha engednéd, hogy megcsókoljon, akkor rájönnél, hogy nem is olyan nehéz. Megy az magától, nem olyan dogol ez, amit meg kellene tanulni. Csak engedd neki, mindkettőtöknek tetszeni fog.
2008. márc. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
97%
Miért ne tudnál?Nincs olyan ember,aki ne tudna!Csak mindenki máshogy smárol!Ha majd összeszoktok,ne aggódj menni fog!Meg ha mindig ellököd magadtól,akkor lehet egy idő után meg fogja unni,úgyhogy bátorság!
2008. márc. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Te teljesen hülye vagy. És tanulj meg a jó édes anyanyelveden írni, az sem ártana neked...
2008. márc. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha szeretned tudni akkor nekem nem a magyar az anyanyelvem csak tanarral megtanultam es ezer nem kell engem ennyire....lebaszni
2008. márc. 24. 17:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd, ne is foglalkozz vele! Nagy paraszt a javából...

Én is így voltam mint Te, féltem,hogy béna leszek vagy vmi, de mikor leakartak smárolni, nem foglalkoztam ezzel, csak hagytam, hagy történjen, aminek történnie kell. Semmi izé nincs benne, mindenki tud smárolni. Te is tudsz! :)

2008. márc. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

okszi akkor bocs, külön gratula hogy megtanulál magyarul!

De akkor is hülye vagy, hogy azt állítod hogy nem tudsz smárolni, miféle zöldfülű képtelenség ez? Csak szépen kezdjetek bele, és ne ábrándítsd ki a barátodat, mert hamar rádun!

2008. márc. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet megtanulni 1-2 nap alatt,sőt sohase.Majd ha jön a megfelelő pillanat,ne húzd el a fejed,hanem viszonozd és majd jön magától.Hidd el nem fogsz csalódást okozni!Majd idővel úgy is belemerülsz és megtudod,hogy hogy a jó!
2008. márc. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hmm...az elottem levok mar mindent elmondtak de... :) persze hogy tudsz smarolni az elejen sokan azt hisszuk hogy nem tudunk de amikor eljon a pillanat akkor megtortenik es minden tok jol sul el :P szoval hajra egyszer kozelebb engeded magadhoz, vagy kozelebbhajolsz es mar meg is csokol <3 ugy szoktak mondani hogy a 2.csok a legjobbbbbbb :)
2008. márc. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
koxonom....mar jobb...kezdek megnyugodnu....:*
2008. márc. 25. 19:22
 10/10 anonim ***** válasza:

Nos, először is: ne félj tőle. Csodálatos érzés!

Ha legközelebb próbálja, ne húzódj el. Biztos, hogy neki már van valami gyakorlata, akkor pedig sok dologra nem is kell figyelned. Ha elcsíp, nyilván átölel téged: öleld át te is, és fordulj felé. Így le is tudod lassítani, ha túl gyorsan közeledne. Ha már hozzádért, picit nyisd ki a szád, de vigyázz, hogy ne nyálazd nagyon össze. Ha túl heves, egy kicsit húzódj vissza, de ne nagyon. Ebből értenie kell. Lehet, hogy próbálkozik a nyelvével is, bár elsőre nem túl okos ötlet... finoman meglökdösheted te is a tieddel :-) De, ha ez még korai, akkor ne nyisd ki jobban a szád, és kicsit húzódj vissza.

A lényeg az, hogy ne tervezgess semmit. Ahogy jön, engedd, ha jól esik - és viszonozd finoman. Nem kell nagyon odafigyelni, inkább engedd el magad. Ha szeret, nem fog olyat csinálni, ami rosszul esne neked.

Ha tényleg szeretitek egymást, az első csók olyan jó érzés, hogy alig fogod tudni elengedni utána :-)

2008. ápr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!