Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, ti lennétek kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti lennétek kapcsolatban olyan férfival akivel keveset találkoztok?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, hogy munkájából adódóan ez van.

Pl. misszióba megy fél évre, addig nem is látjátok.


2011. nov. 29. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Fél év nekem sok. Az szerintem nem is párkapcsolat. Lehet csak én látom így, de azért akit szeretek, szeretném rendszeresen látni. Mondjuk hetente minimum 1-2x. Ha valakit fél évig nem is látnék, nem érinthetnék meg, nem súghatnám este neki, hogy szeretlek, reggel nem arra kelnék, hogy böki az álló szerszám a hátam, vagy nem tudnánk néha csakúgy spontán összefutni, hol azért, mert jó látni a másikat picit, vagy szexelni, akkor nem látnám semmi értelmét az egésznek.

Most mi jó van abban, hogy csorgatod a nyálad a monitorra, hogy húúdeszeretlek és húdehiányzol? Többek közt, nekem ezért se működött soha a távkapcsolat.

20L

2011. nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Még ez a jobbik eset. Van olyan, hogy alig van valaki otthon, mert gyakorlaton vannak szinte minden nap.

Nem egy kapcsolatot láttam erre tönkremenni.

Még az elején az volt, hogy "kitartok melletted" és hasonlók, de pár hónap után vége lett.

2011. nov. 29. 21:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Mármint, hogy fél évre elmegy és aztán hazajön, vagy félévente jár haza?

Ha szeretem várnék rá természetesen fél évet. De amennyiben ez egy konstans állapot... Nem tudom, hogy elég erős lennék-e egy ilyen kapcsolathoz. Azt hiszem nem vállalnám.

2011. nov. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szamóca.. ***** válasza:

fél év az sok, annyi idő alatt azt is elfelejtem h létezik ha nem vagyok nagyon szerelmes...

de alapvetően nem azavr ha viszonylag ritkán találkozunk (heti 1 pl), legalább nem megy az agyamra :D

2011. nov. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fél évig nem látod, ezt úgy kell érteni. Hazajön pár hónapra aztán, lehet megint fél év.
2011. nov. 29. 21:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Hetente/kéthetente találkozunk a barátommal, mert szeptemberben egyetemre ment. Most voltunk 11 hónaposak.
2011. nov. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!