Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy lányt msnen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt msnen, akivel nagyon megszerettük egymást, terveztünk is egy randit de a szülei nem engedik hogy találkozzon velem. Mit tehetnénk? :/

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem, sohasem szerettem ennyire lányt. De a szülei nem engedik hogy találkozzunk. Pedig csak 100 kilométerre lakik tőlem és egy hozzájuk közel eső neki csak 5 kilométerre lévő városban találkoznánk. De a szülei nem engedik... Mit csinálhatnánk? Én 16/F Ő 14/L
2011. nov. 29. 21:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Sok ember megtalálhatja a párját a neten persze, ez szép és jó, de az nem abból áll hogy írogatunk, meg szellemeskedünk, egy idő után ott is áldozatok kell hozni. Pl.utazás
2011. nov. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Én utaznék szívesen. Simán elmennék hozzá, csak a szülei....
2011. nov. 29. 21:38
 13/25 anonim ***** válasza:
A szülőknek senki nem elég jó, ezt jó ha megjegyzed, mindig is félteni fogják a kicsi gyermeküket, de ez igaz fiúkra,lányokra is.
2011. nov. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Először az én szüleim sem akartak olyan messze elengedni... De aztán elmondtam nekik mennyire szeretem és megértették... De az ő szülei nem ilyen jó fejek. Sőt a nevelőapja egy igazi p*cs...
2011. nov. 29. 21:41
 15/25 anonim ***** válasza:
Mind1 én azt tudom tanácsolni, hogy egyenlőre maradjon titkos az egész, vagy ha gondolod állj oda a szülei elé,ha sikered lesz akkor bevált, ha nem akkor lehet nevelőfaterja ad egy sallert neked, vagy elzavarnak a picsbe.
2011. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Hát igen.. Meglátjuk mi lesz...
2011. nov. 29. 21:46
 17/25 anonim ***** válasza:

"Sőt a nevelőapja egy igazi p*cs."

Tényleg egy aranyos gyerek lehetsz...

Talán kérj segítséget a szüleidtől, hátha megpuhítják a lány szüleit, és hátha megengedik, hogy elmenj hozzájuk, szülői felügyelet alatti találkozóra.

Csak ott aztán tényleg ne p*csölj, mert kivágnak, mint macskát sz*rni.

2011. nov. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Szerinted normális az a nevelőapa aki olyat mond egy 14 éves lánynak hogy: "Ha ennyire hiányod van miért nem keresel egy közelebbi fiút?"
2011. nov. 29. 21:49
 19/25 anonim ***** válasza:
De gondolom már nem óvódások vagytok hogy szülői felügyelet kelljen.
2011. nov. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Hát nem is kell szülői felügyelet.. De ha máshogy nem tudunk találkozni...
2011. nov. 29. 21:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!