Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak az első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak az első randin egy két évvel idősebb lánnyal?

Figyelt kérdés

pl hha vele szembe ülök akkor valahogy át kéne kerülni mellé, ezt mikor tegyem? miről beszélgessünk közben? Azt szeretném h ő is benne (mármint hogy átüljek mellé legyen) de ne is tartson tul nyomulósnak

vagy hha eljutok a megfelelő pilanatig akkor kérjem meg hogy üljön át ő?


2009. máj. 13. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha már beszélgettek, akkor szerintem felesleges mellé ülni, szemből jobban lehet. Miről? Hát ezt nem fogja neked senki se megmondani. Ha jól kijöttök egymással,közös az érdeklődési körötök, úgyis jönnek a témák maguktól, ha meg nem, akkor ott ette a fene.
2009. máj. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg nyugodtan, hogy nem zavarja e, ha átülsz.

Nem tudom, mennyire ismered, de annyira talán csak, hogy legyen valami közös téma. Add önmagad.

2009. máj. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát... lehet hogy én gondolkodok rosszul, de szerintem a randin nincs is jobb, mint szembe ülni a másikkal. Akkor láthatod jobban a mimikáját, a stílusát, a reakcióit, a szemét, stb.

Ha összejöttök úgy is leszel még eleget a közelébe. :-)

27/F

2009. máj. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sétálgassatok, és üljetek le egy padra. Ott úgyis csak egymás mellé tudtok, de egymás felé fordulva. Meg a pad olyan romantikus is. :)
2009. máj. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

úristenn te esztmost komcsin kérded háhá üljj át ha nem akarsz vele bexélgetni vagymitom én..:D ijenkérdést a röhögéstől majdnem leesek a székről..:)


nah ne vedd sértésnek hány éves vagy?.d

2009. máj. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!