Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem akarom egyedül tölteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom egyedül tölteni a karácsonyt, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon vágyom már valakire, volt már pár barátnőm, de legutóbbi 3 kapcsolatom rövidre sikeredett, átvertek. Közel a 20-hoz szeretnék már tartósabbat, de nem tudom, hol találhatnék egy lányt, aki normálisabb. Nincs sok elvárásom, csak annyi, hogy vékony legyen, és szeressen romantikázni.
2011. dec. 2. 11:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Aktivizáld magad egy kicsit!
2011. dec. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
Ismerkedj! Siránkozással még senki nem jutott előre...
2011. dec. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
foreveralone
2011. dec. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sajnos ez az évem már betegség miatt elcsúszott, az iskola kilőve. Barátaim nincsenek, illetve őket nem nevezném annak... mi marad? Buszon stb. nem merek, nem is akarok. Nem siránkozásképp írtam ki!
2011. dec. 2. 12:39
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
rosszlanyok.hu biztos rendel pár lány karácsonykor is.
2011. dec. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi:D kapcsolatra vágyom, nem büntetésre:D
2011. dec. 2. 14:53
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát bizonyos téren ez is kapcsolat , testileg biztosan :)

És itt nem büntetnek csak kényeztetnek :)

2011. dec. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést, hogy belekotyogok, de szeretnék kicsit kiállni a kérdező mellett és biztosítani a megértésemről.

Férfi vagyok és közelítek a negyedik "X"-hez, szóval a fiam is lehetnél :)

Elég élénken emlékszem arra az időszakomra, amikor én is társra, nőpartnerre vágytam és sehogy nem akart összejönni. Egy zárkózott család gyermekeként fiatalon nekem is nagyon sok nehézséget okozott az ismerkedés, nem voltam laza, nem voltam kezdeményező. Inkább görcsös és gátlásos. Annyiból rossz hírem van, hogy túl nagy esélyt nem látok arra, hogy egy-két héten belül becsajozz (persze ez sem lehetetlen), de van néhány dolog, ami nekem is adott önbizalmat és hozzásegített a komoly, tartós párkapcsolathoz.

Én is egy nyamvadt kis bénaságnak éreztem magam. Kis túlsúly, ritkuló haj, rövidlátás, nem túl nagy testmagasság. Aztán elkezdtem futni, bringázni, tornázni. Vettem új ruhákat, letoltam a szánalmas hajamat tar-ra, nem szemüvegeskedem, hanem kontaktlencsét használok, ha szőrös valaki és nem érzi jól magát, ma már hál'Istennek nem buzzis, ha leszeded, van ezerféle megoldás és kész az új ember.

Egy jobb alak, egy új ruhatár, egy vadiúj image ad egy sokkal fesztelenebb kisugárzást, ami a spontán ismerkedésben segíthet. Viszont fontos az, hogy úgy álj ezután, hogy nyitott vagy az ismerkedésre, de NEM VÁRSZ EL SEMMIT egy-egy beszélgetéstől, ismerkedéstől. Nekem is az vált be, hogy leálltam a görcsöléssel. Elfogadtam, hogy nincs csajom, de igyekeztem az új imázsomon dolgozni és nyitott szemmel járni. Hamarabb összejött, mint az előtte való hosszú görcsölés és sóvárgás alatt gondoltam volna.

Nem tudom, hogy szülőkkel élsz-e, de velük is lehet meghitten, szeretetben karácsonyozni. Ha nagyon nincsenek haverok, akkor akár a szülői ismeretséget is kihasználhatod, kapcsolataik útján eljuthatsz rendezvényekre, összejövetelekre, ha nincs kutyád, vegyél egyet és sétáltasd a környékeden. Nagyon sok egyedülálló, kutyás lány van. A kutyások fesztelenebbül elegyednek szóba egymással, mert van közös pont: a kutya.(Persze ne csak csajfogónak vedd, szeresd is, megérdemli.) Vagy az érdeklődési körödnek megfelelő helyre is mehetsz. Zenei klub-ban is lett már partnerem, de jók az autós találkozók, szerveznek sokszor túrákat is, ahol szívesen látnak szingliket. Stb stb.

És ne hallgass azokra, akik nyavalygásnak hiszik a bejegyzésedet. Ők csak értetlenek. Én átérzem, hogy komoly a gond, ha lépésről-lépésre felépíted, akkor meg fog szűnni a gondod, de ne légy görcsös, türelmetlen.

A legjobbakat! :-)

2011. dec. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
"Viszont fontos az, hogy úgy álj ezután"= "...úgy ÉLJ..." az álj csak elírás, bocsi.
2011. dec. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Szia!

Nagyon megértelek! Hasonló cipőben járok, mint te csak kicsit idősebb vagyok. Jelenleg nekem sincs barátnőm. Viszont nagyon sok lány barátom van. Azt fogom csinálni, hogy egyikőjük felé megpróbálok úgy közeledni, hogy feltűnjön neki, hogy többet szeretnék. Viszonylag rég óta jóban vagyunk. Talán egy háromnegyed éve ő a legjobb barátom, de nekem egy kapcsolat többet jelent. Sokkal többet tud adni, mint egy sima barátság. Még akkor is ha lehet, hogy nem tart olyan sokáig. Én mindig is ezt a nézetet vallottam. Ha Neked is vannak közelebbi lány barátaid, Neked is ezt tudom ajánlani. Ki tudja, lehet hogy mindig is ott volt előtted az igazi, csak nem vetted észre.

Remélem összejön Neked valaki. Sok szerencsét! =)

24/F

2011. dec. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!