Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Mondjam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mondjam meg neki h vége?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy fiú akivel interneten ismerkedtünk meg és beleszerettem,és ő is belém! De pár napja írt egy csak képéhez h ő a világ leggyönyörübb csaja, rákérdeztem azt mondta h a csajt a pasija kidobta és csak vígasztalni akarta.Nekem nagyon rosszul esett!! Tudom nem vagyok egy jó csaj de akkor is fájt!! Most igazat mondhatott??? Szerdán beszéltem vele utoljára és mondta h csütörtökön talizik egy csajjal mert rendelt az avontól valamit és h azért megy.Tegnap kb 11-ig vártam rá és semmi, pedig ugy volt h a mai napi talit beszéljük meg h hol ? és mikor? de így nem tudtuk. Küldtem neki smst de nem reagált rá. Kérlek segítsetek h mit tegyek ? Mondjam neki h hagyjuk egymást vagy ne?? Vagy mit mondjak neki??? Előre is köszönyöm a válaszokat.
2011. dec. 2. 14:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
szerintem
2011. dec. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szerintem várj egy kicsit, ha nem kérdezz rá.Ha akkor sincs semmi akkor mondd hogy vége van!

15/F

2011. dec. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Mona lisa27 válasza:
Szerintem is szakíts vele! ez igy nem helyes! mert ha szeret téged akkor nem dicsérget más csajt!
2011. dec. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :))) még gondolkozok rajta de nagyon szeretem és annyira nem könnyű!! :((((
2011. dec. 2. 15:08
 5/19 anonim ***** válasza:

De találkoztatok már élőben is?

Ha nem, most 'szakíts', még neten..

Ha igen, mióta vagytok együtt? Egyébként akkor adnék még egy esélyt, de ha megint megtörténne, jobb időben otthagyni.

2011. dec. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát még élőben nem találkoztunk! Ma akartunk .
2011. dec. 2. 15:25
 7/19 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok!

Szerintem adj neki még egy esélyt!!!


15/F

2011. dec. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi :))) elgondolkozok rajta.
2011. dec. 2. 15:31
 9/19 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2011. dec. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
én 14, ő 17 tudom most azt fogjátok mondani h fiatal vagyok!!!
2011. dec. 2. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!