Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most hogy mondjam meg neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogy mondjam meg neki, hogy vége?

Figyelt kérdés

pár hete "vagyunk együtt", már meg volt a csók, be lettünk mutatva egymás családjánál..

bennem nem alakult ki a szerelem, és ezért szakítani szeretnék, ne húzzuk fölöslegesen egymás idejét.

Viszont már 2 napja nem beszéltünk, ebben a ridegségem is közrejátszik, mert ugye nem szeretem, de hogy értse neki is el kell mondanom.

Valószínű, hogy már ő is érzi, hogy részemről ennyi, nem véletlenül nem írt már 2 napja...


De hogy mondjam el neki?

és ez nem gyerekes? olyan, mintha 2 napja "bujkálnék" előle. nem akarom, hogy hülyének nézzen és nem akarok csak úgy szó nélkül lelépni. Az nem lenne fer, normális..


2011. jún. 8. 18:42
1 2
 1/11 TOMAtm ***** válasza:

ilyenkor jön a szerintem maradjunk barátok szöveg...

am meg 2-3 hét alatt szerelmes leszel?...jól adod.

2011. jún. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 rakkerman ***** válasza:
Meg fogsz döbbenni azon amit mondani fogok, de mi lenne, persze jól gondold meg és el ne silyesd, meg kérdezz még meg másokat is, sőt párterapeuta véleményét is kérd ki az ügy érdekében: Na ! Szóval! Mi lenne ha odaállnál elé és megmondanád szemtől szembe?:O
2011. jún. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

na akkor másképp: nem fogott meg, és szerintem nem vagyunk egy hullámhosszon..

a másik meg: nem akarok ezzel a legyünk csak barátok szöveggel jönni, mert hülyeség. pláne, hogy (mint már írtam) nem vagyunk egy hullámhosszon, akkor miért maradnánk barátok?

2011. jún. 8. 18:48
 4/11 anonim válasza:
odaállsz elé és megmondod neki h :"nekem ez nem fog menni szerintem ne pazaroljuk tovább egymás idejét" és kész..
2011. jún. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

tudom, csak nagyon nehéz.:/ pláne ekkora kihagyás után..

ááááá olyan bal f*sz vagyok :@

2011. jún. 8. 18:51
 6/11 A kérdező kommentje:
és ő az első barátom, szóval ezek után következetesebb leszek.. nem akarok ilyen sunyi paraszttá válni, aki nem bírja a másik szemébe mondani a problémáját.
2011. jún. 8. 18:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Pár hét után már be is mutattátok egymást a szülőknek?
2011. jún. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ezt én is furcsáltam.. 1 hét után (ebben az egy hétben kb. 2x találkoztunk, szóval ez volt a 3. találkozás) meg hívott hozzájuk, de csak oda felé mondta, hogy most bemutat.. szóval nem volt más, mentem és bemutatkoztam. És mivel nekem ő az első barátom, azt hittem csak én tartom furának ezt...
2011. jún. 8. 19:05
 9/11 A kérdező kommentje:
ha írok neki SMS-e, hogy beszélni akarok vele az jó, nem?
2011. jún. 8. 19:30
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem itt minden mindegy. Inkább annyit írnék: MINEK kezdtek el járni addig, míg nem vagytok némileg biztosabbak a dolgotokban? Többek között a te helyzeted is mutatja, hogy marhaság volt...
2011. jún. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!