Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyanokat kérdeznék akik...

Olyanokat kérdeznék akik nagyon fiatalon költöztek össze. (16-20 évesen). Az összeköltözés után is jól működött a kapcsolat? Azóta is együtt vagytok, vagy mindent elrontott a túl fiatalon történő összebútorozás?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 22:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Ez attol függ mennyire lángol a szerelem. Én még nem költöztem össze a párommal, de már nagyon szeretnék. Kb olyan 18-19 év között. Ha megértitek egymást, akkor jol működik a kapcsolat.
2009. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
És bocsi, hogy ugy válaszoltam, hogy nem költöztünk még össze :) Neharagudj.
2009. aug. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Semmi baj, minden válasznak örülök, én 17 leszek, a párom 23 és dolgozik, én suliba járok. Csak nagyon sokan mondják hogy elrontjuk az életünket ha összeköltözünk, ezért lennék kiváncsi mások tapasztalatára, akik 16-20 évesen költöztek össze.
2009. aug. 10. 22:31
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mikor összeköltöztünk a barátommal 17 éves voltam ő meg 21, fél év múlva már veszekedtünk szinte mindenen. Előtte semmi gond nem volt, de összecuccolás után már ugye idegeskedés ment hogy én még suliba jártam és munkám csak ilyen alkalmi volt, abból megélni nem lehet, kértem kölcsön tőle, ez is gond lett mikor adom már meg mert kell neki is a pénz. Azt hiszem ez volt az első gond, na meg hogy a barátom napi 8-10 órát dolgozott hazaért hullafáradtan és hát olyankor pihenni volt már csak kedve semmi más szóba nem jöhetett. Életem legrosszabb döntése volt összeköltözni vele... előtte 2 évig jól megvoltunk. Ez elrontott mindent. Túl korai volt. Hát van ilyen..
2009. aug. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja hozzátenném a találkozások száma is csökkent az összeköltözéssel mert akkor dolgozott mikor én otthon voltam, mikor meg ő volt otthon akkor én suliban voltam. Kevesebbet láttuk egymást mint költözés előtt. De ha ti meg tudjátok oldani ezeket a helyzeteket akkor nem lesz nagy gond.
2009. aug. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Kathrin01 válasza:
87%
Szia mi két éve voltunk együtt, amikor összeköltöztünk és akkor voltam 20 éves. Rá két évre pedig össze is házasodtunk. És nagyon szeretjük egymást:)
2009. aug. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 16 voltam mikor összeköltöztünk azóta is együtt vagyunk, van egy 5hós fiúnk. A férjem /1éve/ 10 évvel idősebb. A mai napig nagyon szeretjük egymást, de mindketten megdolgoztunk az évekért. Nagyon nehéz mással együtt élni, sok türelem kell egymás iránt, és persze tudni kell engedni hol neked hol neki. Nem adják ingyen a boldogságot, de megéri érte küzdeni. Azért mi is veszekszünk. 24/L
2009. aug. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 éves voltam amikor összeköltöztem az akkor 28 éves barátommal. 8 évig voltunk együtt. Minden megváltozik ha összeköltöztök, de ez természetesen lehet jó is! :-)
2009. aug. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is 20évesen költöztem össze a párommal.Azóta is együtt vagyunk és már van egy közös fiunk aki már 8hónapos.Még mindig szeretjük egymást.Szerintem nyugodtam megpróbálhatod a költözést.Ha esetleg nem megy akkor még a szülökhöz visszamehetsz!
2009. aug. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 18éves voltam mikor összejöttünk, 2hónap után összeköltöztünk.Azóta is együtt vagyunk és szeretjük egymást, és született egy kislányunk aki 1éves.22éves vagyok.

2009. aug. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!