Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kitörni a barátzónából?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitörni a barátzónából?!

Figyelt kérdés

szerintem sok kapcsolat azért megy hamar tönkre, mert az elején még mind2 fél kicsit más, szebbik arcát mutatja, nem mond ki dolgokat, feszült, meg akar felelni stb. és amikor már egy ideje 1ütt vannak felszabadul mind2 fél, megmutatják igazi énjüket akkor az már nem is olyan szimpatikus és vége lesz előbb-utóbb és utána már nem igazán működik ez a legyünk barátok dolog...

namármost, ha 1 csajjal baráti kapcsolatot alakítok ki akkor ezek a dolgok nincsenek és mind2-en tényleg önmagunk vagyunk és ha így is szimpatikusak, fontosak és érdekesek vagyunk egymásnak akkor miért ne mehetne át ez a barátság párkapcsolatba?

igazából arra vagyok kíváncsi, szerintetek egy barátságnak induló dolog átalakulhat-e párkapcsolattá vagy ha elkönyvel barátnak akkor csinálhatok bármit.


20F


2011. dec. 3. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem barát az marad barátnak....

nagyon kicsi az esélye, hogy összejöjjek egyik barátommal

19L

2011. dec. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy vagyok ezzel, ahogy az első válaszoló.

18/L

2011. dec. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenre lehet esély :) Én szurkolok neked. Nekem van olyan fiú barátom akivel szívesen összejönnék. Csak rajta áll a dolog :)
2011. dec. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
amugy mind megb*szhatjátok a friendzone-otokat :(
2011. dec. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!