Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mégis hogyan álljak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis hogyan álljak a dologhoz?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok 18 éves.Van egy lány akiért rajongok.Mondjuk úgy, hogy beleszerettem.Sokat beszélek,találkozgattam a lánnyal meg minden.

Viszont a legjobb barátom, akinek elmeséltem, hogy mennyire rajongok a lány iránt, mindig azzal jön hogy felejtsem el.Eleinte nem értettem miért akarja minden áron elérni, hogy elfelejtsem.Egyszer a legjobb barátom barátnője mondta, hogy beszéltek egyszer.Mármint a legjobb barátom és akiért rajongok.Jó kicsit gerinctelen voltam mert megnéztem hogy mit beszélnek(facebookjára beléptem)..És kiderült, hogy attól, hogy van barátnője, olyanokat írogat a lánynak akit szeretek, hogy "mi lenne ha nem lenne a bnőm.lenne esélyem?" és mindig dicsérgette...De persze nekem azt mondja, hogy nem annyira tetszik neki a lány...és nemtudja hogy én megnéztem a beszélgetést.Most mégis hova tegyem ezt az egészet? Vagy csak én reagálom túl? :S


2011. aug. 4. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
nem reagálod túl..ilyen haver nem igazi haver..(bár teljesen nem tok véleményt mondani,de amit leírtál elég patkánydolog volt tőle)
2011. aug. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hdgy. Angel válasza:
türelem! várj, amíg kicsit rendeződik a barátod és a lány közötti egyenlőre még zavaros kapcsolat. Ha a lány elküldi a francba, lehet, hogy nyertél egy szerelmet, ha nem, megtartottál egy barátot. Semmiképpen nem szabad meggondolatlannak lenned, hiszen akkor két szék között az asztal alá esel!
2011. aug. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl a "barátod" pedig köcsög!
2011. aug. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Valahogy énis az első válaszoló meg a harmadig válaszolóval értek egyet.a második válaszoló válaszánál nemértem azt,hogy ha összejönnek nyerek egy barátot.ezt mégis hogy értetted?
2011. aug. 4. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!