Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek olyan fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan fiúval, aki tetszik nektek külsőre és belsőre is, csak kicsit mackósabb? Nekem ez a testalkat annyira nem tetszik, de ez az egyetlen "hátránya" a srácnak, dehát ezen lehet változtatni szerintem.

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 14:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Így már tisztább, viszont akkor ne aggódj emiatt, ha tényleg úgy alakulnak a dolgok meg az érzelmeid, akkor ez egyáltalán nem lesz téma.
2011. dec. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%
Te pedig növessz rendes csöcsöket. Amúgy minden ok veled.
2011. dec. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hát ha tetszik nekem külsőre is meg belsőre is, akkor nyilván összejönnék vele :DDDD


Ne akard megváltoztatni a srácot. Ha ennyire zavar, akkor keress kevésbé mackós srácot.

2011. dec. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

n így voltam a mostani barátommal. Minden tökéletes volt, de túlsúlyos. Nem kicsit, hanem eléggé. Eleinte emiatt nem is akartam vele kapcsolatot. Féltem, hogy szexuálisan nem fogok tudni vonzódni hozzá, mert nekem vékonyabb pasik jönnek be. D aztán elcsavarta a fejem:) Egy idő után már nem érdekelt, hogy milyen a testalkata. Teljesen beleszerettem:) Aztán egy idő után magától kezdett el fogyózni és edzeni. már egész sokat leadott:)

Szeretne még fogyni, és támogatom is ebben (már csak az egészsége érdekében is), de ha ilyen marad, akkor ilyen marad.

Már több, mint 3 éve vagyunk együtt, és még mindig szeretem:)

2011. dec. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

és abba belegondoltál már kedves kérdező,h esetleg te sem vagy tökéletes külsőre?

ha nekem tetszik egy srác kívül-belül akkor akarom őt és kész!azt írtad tetszik neked,de akkor mégsem annyira.

abból amit írtál az jön el,h kissé felszínes vagy!

ha bejön neked,akkor legyetek együtt,de ne akard megváltoztatni!

25n

2011. dec. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, h. én sem vagyok tökéletes.
2011. dec. 8. 11:55
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha elmennél mondjuk konditerembe, és elhívnád egyszer őt is? Vagy elmentek futni, az még ingyen is van! De ne úgy, hogy gyere foggyá' le, hanem hpgy "szeretnék kicsit formásítani magamon, nem jössz velem eddzeni?" valahogy így. De egyébként tényleg, ha beleszeretsz, nem fog feltűnni, hogy mackós:D
2011. dec. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!