Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találok normális csajokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok normális csajokat akik ismerkednének velem?

Figyelt kérdés

Szép jó estét mindenkinek.

Egy olyan dilemma miatt írtam ezt a kérdést, ami már régóta foglalkoztat.

Tehát a helyzet, az, hogy én egy 17éves nagy-vonalakban átlagosnak mondható srác vagyok, aki végre szeretne egy normális tartós kapcsolatot egy saját korosztályombeli vagy esetleg nálam 1-2-3évvel idősebb lánnyal.

A problémám az, hogy nem igazán járok bulikba, mert azt nem az én stílusom a középsuli ahol most 11.-es vagyok jóformán fiú suli mert 700fiu jár oda és kb 10lány ...

Időnként eljárok haverokkal ide oda bowlingozni meg stb, de nemigazán járok olyan közösségi helyekre ahol ismerkedhetnék.


Na, de a kérdése is rátérek szintetek csajok (tehát leginkább a 17-18 éves korosztály aki nem plázacica, és divatmajom... kategória) hol tudnék veletek megismerkedni ?

Szerintem ez a kérés elég sok mindenkit foglalkoztat és nem csak srácokat, hanem lányokat is.


szóval lényeg ami lényeg várom a válaszokat :)

esetleg konkrét szórakozóhelyek, vagy stb...

Vagy akár megismerkednétek e itt az oldalon megismert srácokka?


Mindenkinek további szép estét köszi, hogy elolvastad, remélem, hogy válaszolsz is :)


2010. márc. 23. 20:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én egy ilyen csaj vagyok.Ha gondolod írj privit és mesélek részletesebben.
2010. márc. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezzel én is ugyan így vagyok sajnos annyi különbséggel, hogy 18 éves vagyok. :S Egyébként nem veszítesz semmit, ha nem jársz bulikba, mert ott is csak az említett "plázacicákkal" futnál össze. Volt már több lány is aki össze akart jönni velem, de pont amiatt amit leírtál nem jöttem össze velük. Nem látom értelmét annak hogy 2 hétig együtt legyünk és utána megy mindenki a saját útjára. Komoly kapcsolatot szeretnék én is, de ilyen lánnyal nem tudom elképzelni sajnos.


18/F

2010. márc. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ugyan ez van, csak én lány vagyok. :D Sehol nem találok olyat, aki nem csak a "gyűjteményébe" akar. Szórakozóhelyen meg inkább meg se próbálkozom az ismerkedéssel, mert felesleges.(hacsak nem szerencsém van és kifogok egy rendes pasit, de ilyen még nem volt.. :D) Szóval ez engem is érdekelne, hogy hol találhatnék valakit komoly kapcsolatra.

Azt nem tudom, hogy innen megismerkednék-e valakivel..nem sok komoly pasit láttam még itt(tisztelet a kivételnek).


16/L

2010. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én egy iskolai ünnepség alkalmával ismertem meg a barátomat, akivel majdnem két éve együtt vagyunk, és azóta is nagyon szeretjük egymást. Nem vagyok plázacica, falra mászok tőlük...

És manapság nem sok ilyen hely van, ahol ismerkedni lehet... a discokban csak plázacicák vannak, de szinte már az utcán is... mondjuk én néha a buszmegállóban látok egy-két magányos lánykát.

Miért nem próbálkozol másik iskolában? Biztos van vmi ismerősöd, aki másik suliba jár, ahol több lány van.

Vagy próbálj meg itt az oldalon keresni valakit, bár szerintem elég nehéz lesz.

Később talán már több lehetőséged lesz, egyetemen, vagy ha dolgozol.

Sok sikert!!!

2010. márc. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is az a tipikus buszmegállóban álló magányos lány vagyok és a plázacicáktól a falra mászok.:)21:45-ös voltam
2010. márc. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Bár sokak szerint ciki, én az internet híve vagyok. Nem feltétlen konkrét tárkereső oldalakon, hanem inkább ahol beszélgetsz, írogatsz emberekkel.

Szórakozóhelyeken nem nagyon alakulnak ki komoly kapcsolatok, a mai világban pedig már nem úgy megy, hogy simán leszólítasz valakit a buszmegállóban, vonaton, akárhol. Persze, előfordulhat, hogy beszélgetésbe elegyedsz valakivel, de konkrét "keresésre" alkalmatlan.

2010. márc. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Buszon,ahol bowlingoztok és ahova haverokkal jártok.

Mi billiárdozni szoktunk menni ott szoktam ismerkedni:D

A pultos csajszi tudja mindig hogy melyik asztal kell;)

2010. márc. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nekem is van ilyen problémám...Én 18 éves lány vagyok, és nem találtam még normális pasit sajnos. Én sem járok bulizni, nem hozzám való..És az van a baráti társaságomba, h a legtöbb barinőmnek van pasija, és egésznap azt hallgatom szinte, h kit mikor csalt meg kicsoda, megh ezt csinálta, azt csinálta, meg milyen hlye..stb. Szal ilyenkor azt mondom, h jó, h nekem nincs ilyen gondom...Mert én normális pasit szeretnék, mert én is normális vagyok...:) S néha olyan jó lenne 1 társ.. És én sem tudom, h hol lehetne így ismerkedni. Próbálzam a neten(társkereső), de nem nagyon jön össze...Szóval kb uganolyan a problémánk.

Ha gondolod írj priviben, mert am én szívesen megismerlek:)

2010. márc. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én is valahogy így vagyok :( 16/L

Nekem is írhatnak a normális pasik :P

2010. márc. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
az eperfán
2010. márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!