Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetne kíméletesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne kíméletesen lekoptatni egy lányt magamról?

Figyelt kérdés

Már másfél éve felfigyelt láthatóan rám egy lány, de próbáltam elutasító lenni, de kajtat utánam. Akkor untam ezt meg, mikor a telefonszámát egy cetlin odaadta nekem, elpirult és elrohant. Felhívtam, holnap lesz az első randi. Hogyan viselkedjek, hogy levágja, nem érdeklem, de ne sértődjön meg rajta, mert megbántani nem akarom, bár még azt sem tudom hogyan is hívják.

Eddig csak egyyszer beszéltünk, mikor a könyvtárba, ahova követett, levetetetett velem egy könyvet a magas polcról, amit ő nem ért el, de láthatóan nem a könnyvel, hanem az én nézésemmel foglalkozott. Kicsit bekattant a leányzó szerintem, ezért is akarom gyengéden lekoptatni magamról.


22F


2011. dec. 9. 20:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mond meg neki, hogy azért hívtad el, mert kissé különösen viselkedik veled, és nem tudtad neki elmondani, hogy nem érdeklődsz iránta..
2011. dec. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Legyél vele őszinte. Én egy ilyen szituban ezt értékelném a legjobban. Ha van esze, akkor nem fut olyan szekér után, ami nem veszi fel.
2011. dec. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
De kérdezd meg, hogy leszopna-e :D Kellenek a skalpok :))
2011. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hány éves?
2011. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Vetess fel vele svájci frank alapú hitelt, majd kérd el tőle a pénzt.
2011. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
4-es: Ugyanannyi, mint én. Egy szakra járunk, de az előadásokon kívül nem egy csoportba.
2011. dec. 9. 20:59
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

Mondd meg neki, hogy nagyon szereted és ha ő is, akkor lefekszik veled. Miután megdugtad, hagy ott a p.csába.

Nekem is volt egy ilyen rajongóm, de még a létezéséről sem vettem tudomást, így megunta egy idő után. Rengeteg csaj van, aki automatikusan elvárja, hogy essenek hasra előtte, csak mert önként átadta a számát és nem fogják fel a nemet. De kíváncsi leszek mikor lesz fent egy olyan kérdés, hogy "tetszik egy srác, akinek megadtam a számomat, miért nem lép"

2011. dec. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát elég csöndes volt a randi, látszott rajta, hogy nagyon izgul, alig szólalt meg, én vittem leginkább a szót, de izgulása miatt nem igen válaszolgatott. A pohár bort is feldöntötte, tiszta boros lett az asztal terítő.

Hazakísértem, mert sötét volt már, meg olyan helyen is lakott, hogy veszélyes ilyenkor egyedül mászkálni az utcán, de a búcsúzáskor lesmárolt és berohant a házukba. Azóta már küldött pár SMS-t, hogy mikor is legyen a következő randi. Azt hittem levágta a randin való viselkedésemből, hogy nem igen akarok, de nem :(

Ma meg teljesen be volt zsongva, megint mindenhova követett, de beszélgetni nem akart.

2011. dec. 12. 09:55
 9/14 anonim ***** válasza:
jajj, ne húzd már szegény csajt! tudod, lehet érzi, hogy részedről ez egy határozott nem, mégis, mivel nem mondtad, él benne a remény, hogy hátha. mond meg neki nyíltan, hogy NEM. mert különben nem fogja megérteni és csak totál belédzúg. még így is nagyot fog esni, de ha halogatod, akkor csak egyre rosszabb és rosszabb lesz..:/
2011. dec. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Csak nem akarok tapló lenni vele, és kimonadni nyíltan, hogy nem akarok többet találkozni vele. Az tőlem idegen lenne, majd csak kitalálok valamit, hogy lekoptathassam. Talán bemutatom neki egy barátomat, aki szeretne már magának egy lányt.
2011. dec. 12. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!