Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem vagyok pálcika. emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok pálcika. emiatt nem buknak rám a korombeli fiuk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

hát igen.nem vagyok egy disznó,de van mit fogni rajtam.mellig érő barna hajam van,aranyszőke melír tincsekkel,zöld szem,szép fogsor,és mindenki szerint baba arcom van:D ápolt vagyok,adok magamra.

belsőleg kedves,megértő,nagyon tudok szeretni,és meg tudnám becsülni a páromat.viszont nagyon heves vagyok:D hirtelen fel tudom kapni a vizet,és akkor ott égszakadáás földindulás:/:D valamint iszonyatosan makacs és önfejű,ennek ellenére nem akarom megváltoztatni ezeket a tulajdonságaimat sem. közelednek hozzám a fiúk,de mindenkit csak a mellem érdekel,meg taperolni akarnak,pedig nem viselkedem kihívóan.de mindenkinek csak ennyire kellek,és én szeretnék egy komoly kapcsolatot.valaki olyannal,aki tényleg szeret,és tisztel,nem csak le akar fektetni.szerintem azért nem akar tőlem többet pl az osztálybol se senki,merthogy nem vagy tényleg vékony..ők azok akik csak meg akarnak dönteni..vagy nem ez az oka,csupán rossz helyen keresgélek?nagyon szeretnék már tényleg jó ideje egy társat,de nem 1-2 hetes kapcsolatot,hanem tényleg komolyat:)

14/L vagyok. az se lenne baj ha idősebb a srác,mert korombeliek nagy része szerintem még éretlen egy komoly kapcsolathoz.(nem magam szeretném fényezni hogy én már 'komoly' vagyok,dehát a fiuk lassabban 'nőnek fel':D:/)

és nem is azzal van a problémám hogyha valaki ágyba akar vinni,hanem az hogy CSAK ezt akarja..mert az már más ha van egy barátom akivel egy ideje együtt vagyok,és látom hogy tényleg szeret.akkor nem mondanék nemet:)

hl kéne 'keresgélnem',vagy mit kéne tennem?:/


2011. dec. 10. 06:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szerintem keresgélj tovább, és fogsz találni valakit, aki szintén társat lát majd benned.

Nagyon sokan vagyunk igy fiuk is, hogy nem találjuk az igazit, mégis keresgélünk folyamatosan.

2011. dec. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

Hmm így a belső tulajdonságaid alapján, olyan vagy mint a barátnőm :D De ez lényegtelen :D

Ne keress sehol semmit, nem neked a dolgot a fiúk után menni, légy még 1 picit türelmes és majd megtalál vki (:

Meg fognak téged becsülni (:

17/F (:

2011. dec. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

köszönöm szépeen:))nekedis ment a zöldkééz.

sok boldogságot a barátnőddel:))

2011. dec. 10. 07:25
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

Hát sajnos kifogtad az osztályban a bunkóbb fajta, vagy egyszerűen csak éretlen fiúkat...

Nem kell azon izgulnod hogy pálcika legyél... külömben is az nem is olyan szép. Fogod tudni amikor megtalálod a neked való fiút. Ő magadért fog szeretni. Ezért nem kell megváltozod magad.

17/F

Sok sikert :)

2011. dec. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
A legtöbb srác sztem jobban preferálja a hozzád hasonló alkatú lányokat, mint a csont és bőr modelleket. Csak éppen nem divat ezt hangoztatni, és ebben a korban még fontosabb, h a többieknek megfeleljenek, ezért inkább hajtanak a csontvázakra. Ha pár évet vársz, esetleg 2-3 évvel idősebb fiúknál próbálkozol, változhat a helyzet :)
2011. dec. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

köszönöm nekteek is:))

esetleg valami ötlet arra hogy akkor 2-3 évvel idősebb fiukkal hol ismerkehetnék?(':

2011. dec. 10. 08:37
 7/17 A kérdező kommentje:
*ismerkedhetnék.
2011. dec. 10. 08:37
 8/17 anonim ***** válasza:
például itt :)
2011. dec. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
2011. dec. 10. 08:48
 10/17 anonim ***** válasza:
van akinek nem jönnek be pálcika emberek van akinek olyanok jönnek be akiken van 1 kis fogás mint pl: Én. Lesz majd 1 srác akinek ugyan az lesz a véleménye hidd el! csak semmi pánik! 15/F
2011. dec. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!