Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik az egyik tanárom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az egyik tanárom, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Egyetemen, amúgy 20 vagyok, ő olyan 27 lehet kb, biztos vagyok benne, hogy tetszem neki, feltűnően kedves velem, kb mintha csak nekem tartaná az órát... szóval értitek csak ilyen apróságokból gondolom, viszont ez a többieknek is feltűnt, hogy jobban figyel rám.

Ha beszélünk, mindig látom a szemében, hogy lenne esélyem, ezt érzi az ember... de mégse lép semmit. Hülyeség ezen agyalnom ugye? ha tényleg annyira akarna valamit, jelezné... bár ugye itt a bökkenő, hogy mégiscsak a tanárom. (még egy hétig...:D

én viszont semmiképp nem léphetek az irányába, mert ha rosszul érzem, akkor eléggé kínos lenne. Mit tennétek? Adnátok bármiféle jelet vagy várnátok? vagy inkább hagyjam tényleg?


2011. dec. 10. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Hagyd. Ilyen ,,szerelmek" csak az amerikai filmekben vannak...
2011. dec. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
tök fura, hogy így vizsgaidőszak előtt 1 héttel felszaporodtak az ilyen kérdések
2011. dec. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem nála vizsgázom... :)
2011. dec. 10. 15:56
 4/8 anonim ***** válasza:
ha már csak 1 hétig a tanárod úgyis akkor adjál te jeleket, de ne úgy hogy elkiabálod magad hogy bejön neked, hanem... érted?!?!?
2011. dec. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mégis hogyan lehet ezt nem olyan feltűnően? Mert azért ha mégse akar tőlem semmit az eléggé gáz lenne... :))

Valami konkrét tipp esetleg? :)

2011. dec. 12. 21:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Öreg, inkább várj, türelem rózsát terem,

1 hét csak ki bírod, le vizsgázol aztán már más a szitu...

2011. dec. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hú, ugyanez a szitu nálam is, és engem sem ő vizsgáztat. :)


Nálunk az a jó, hogy néha tesz vicces megjegyzéseket, olyankor mindig mosolyogva nézek a szemébe minél több ideig.


Amúgy a lényeg, hogy meglássa benned a nőt, ne a kis tanítványa legyél... Húzd ki magad, ne görnyedj órán, mondjuk ülhetsz is úgy, hogy lássa a csizmád, ha ilyen szexi magassarkú vagy nem tudom. :) Legyél nőcis. :)Meg persze a szokásos, nyald meg a szádat, kicsit játssz a hajaddal. Meg persze sok szemkontaktus..


Meg ha óra után oda tudsz menni hozzá valamiért, valami szakmai segítség kéne.. vagy kérdezd meg, hogy mit tud a vizsgáról, milyen lesz, stb.


Hajrá, szurkolok! :)


20L

2011. dec. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Igen én is ilyesmikkel próbálkoztam, már első órán kb végig ott állt körülöttem, kérdezgetett, mosolygunk egymásra... dehát nem lép tovább, hiába :D

viszont előző óra után beszéltünk vagy fél órát, mondta, hogy bármi van, nyugodtan lehet konzultálni vele, bármikor szívesen segít, ... hát, lehet élek a lehetőséggel, és akkor csak ketten lennénk legalább... :D

2011. dec. 14. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!