Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Zavar benneteket, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Zavar benneteket, ha valaki megnéz benneteket az utcán? Vagy inkább szeretitek érezni, hogy tetszetek valakinek?

Figyelt kérdés
Az zavar jobban ha nő néz meg vagy ha férfi?
2011. dec. 10. 17:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Általában inkább az jut eszembe, hogy mi furcsa lehet rajtam.
2011. dec. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Eléggé irritál.

Ha bejövök a srácnak,jöjjön oda,és mondjon vmi szépet,ne bámuljon.... Nők meg főleg ne.

2011. dec. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

17.34

Egyetértek:D

2011. dec. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
94%
Szerintem nem gáz ha valaki ránk néz ,de ne bámuljon.Egy mosoly vagy egy kedves pillantás csak abszolút megerősít bennünket,ha egy nő néz akkor valami vagy tetszik rajtunk és azért nézi vagy esetleg valamit furának talál vagy csúnyának...sok lehetőség van...lehet ,hogy leszbikus:)
2011. dec. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%
Én szeretem, ha megnéznek, mert nagyon tudja növelni az önbizalmamat :)
2011. dec. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
22%

:D "mondjon szépet??" komment..na ezzel semmire nem mész.

A mai nők hülyék mármint hülyébbek mint régen mi is azok vagyunk de őket tudjuk még hülyíteni úgy, hogy aztse tudják mivan. De mi egy idő után rájövünk. Ha oda mész és azt mondod TETSZEL:D:D akkor kinevetnek mert GÁÁÁz és csak az önbizalmukat táplálod. De ha oda mész és meg mondod neki, hogy rá verném a hajadra vagy megtéped a haját és azt mondod neki ,hogy na így fognám a hajad szex közbe esetleg rá csapsz a seggére vagy valami akkor többet érsz el. Max az ilyen tini díszf@sz kedvelő lányoknál nekem akiknek hellokitty mintás még a szoba faluk is. Most csak mondtam egy erős példát. A mai lányokat szexel kell megközeletíteni mert haszon élőlények lettek és ki kell használnunk borzalmas intelligencia hiányukat aki meg mégis okos és nő azt meg le kell szarni.kapok most 34345 dislikeot. De ha csaj kell és azt akarod, hogy ő szeressen te meg szarj rá akkor csak az érdekeljel. Ha bele szeretsz akkor már rég te vagy a f@sz rossz végénél;) szeva 19/f helyesírás hiba rengeteg sietek bocs...

2011. dec. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
17%
17:38-ast hiába pontozzátok le, attól még igaza van. :)
2011. dec. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nincs igaza..

Igen, minden nő szereti ha megnézik, de kultúrált módon.

Pl ez olyan mint a mell kérdés.

Felőlem nézheti bármelyik pasi a mellemet,de ne bámulja folyamatosan,mert az bizony inkább zavaró tud lenni.

2011. dec. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 LadyLee ***** válasza:
Nem zavar, szeretem. Még akkor se zavar, ha kicsit feltűnőbben teszik ezt. Csak mondjuk ne valami elmebeteg őrült tekintetű tegye. Ha kifejezetten bámulnak, azt azért eléggé szánalmasnak tartom, de különösebben az se zavar.
2011. dec. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
The biggest fault of a man that he dont appreciate woman. The biggest fault of a woman that she dont appreciate man who appreciate woman.
2011. dec. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!