Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Zavar benneteket, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Zavar benneteket, ha valaki megnéz benneteket az utcán? Vagy inkább szeretitek érezni, hogy tetszetek valakinek?

Figyelt kérdés
Az zavar jobban ha nő néz meg vagy ha férfi?
2011. dec. 10. 17:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

kicsit nagyon irritál, mivel elég érdekes emberek akadnak fent a kinézetemen.... egy két grimasz, agy beszólás és elfordul azonnal. nem tűröm. volt már, hogy cigarettafüstöt fújtam az illető arcába...

mindegy, hogy férfi vagy nő...ne nézzen. nézzen előre, mert a végén még pofáraesik... -.-'

18L

2011. dec. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
engem nem zavar az se ha nő néz, az se ha férfi.
2011. dec. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
hát... ne bámuljon. attól függ, milyen okból teszik a pasik. a csúnyákat nem kell megbámulni, a jó csajokkal meg vagy szemezzenek, vagy szólítsák le vagy valami, de a bámulás elég hülye dolog... és ha már megnéz, akkor pasi legyen.
2011. dec. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én már hozzászoktam, mert tele vagyok tetkókkal. :D

Télen viszont az jut eszembe, hogy van rajtam valami, ami furcsa, nem az, hogy bejövök az illetőnek.

Ha nő néz meg, akkor kicsit megijedek, még ne kellett nőt lepattintanom.

2011. dec. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
17 38as vagyok. Sejtettem, hogy az egyik sértett női egyed rögtön töröltetni fogja a válaszom:D. Érdekes, ezen az oldalon is, ha a nőknek nem tetszik egy kérdés vagy válasz, vagy lepontozzák, vagy töröltetik a kérdést. Egyszerűbb is, mint válaszolni, vagy érvelni, ugye? Gyerekesek vagytok.
2011. dec. 12. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem mindenki gyerekes,ne általánosíts!21L
2011. dec. 12. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

De ha oda mész és meg mondod neki, hogy rá verném a hajadra vagy megtéped a haját és azt mondod neki ,hogy na így fognám a hajad szex közbe esetleg rá csapsz a seggére vagy valami akkor rendőrért kiált, aki szépen bevisz az ősre, onnan irány az előzetes, aztán be is varrnak...


ott pedig hasonló játékokat lehet játszani, csak te leszel a lány..

2011. dec. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
43%

"Nem mindenki gyerekes,ne általánosíts!21L"


Hol volt általánosítás? Azokat a nőket neveztem gyerekesnek, akik lepontozzák rögtön, vagy töröltetik, válasz és érvek helyett. Tehát hisztiznek. Sehol nem írtam azt, hogy az összes nő ilyen.

2011. dec. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!