Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőknek miért olyan fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek miért olyan fontos a külső?

Figyelt kérdés
Állandó szépítkezés, az is létkérdés hogy milyen ruhába menjen le boltba kenyérért.
2011. okt. 2. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

nők a férfi cselekedetei miatt szeretik meg a férfit

férfiak meg a külsejükért szereti a nőket

a férfiak ezért hazudnak sokat a nőknek pedig ott a sok smink :D

viccet félretéve, azért van ez mert azt akarják hogy mindenki őket csodálják hogy milyen gyönyörűek. nem képesek elfogadni magukat úgy ahogy alapból néznek ki ezért sminkelnek hogy mindig mindenkinek betudjanak jönni (ami persze ritka siker)

2011. okt. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Te hány csajt veszel észre, aki melegítőben, simán összegumizott hajjal, és smink nélkül jön szembe az utcán?
2011. okt. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Mert a pasik nagyrésze nem figyel fel az átlagos külsejű lányokra!! Ez egy ilyen világ, itt csak a külső számít! Aki mást mond, az vagy hazudik vagy nem ismeri a valóságot!
2011. okt. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Mert fontos nekünk a rólunk alkotott kép ,szeretjük ha ránk néznek és azt mondják h uuu dejócsaj:) amúgy ,aki alapól is szép annak könnyű smink nélkül meglenni.a pasiknak nagyon fontos a külső szóval kb. ennyi.
2011. okt. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Mert felszínesek.
2011. okt. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Lonelynessandpain válasza:
A nők abba szeretnek bele amit hallanak,A férfiak pedig abba amit látnak.Ezért sminkelik magukat a nők,és hazudnak a férfiak...
2011. okt. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A páromnak copfba kötött hajjal,smink nélkül tetszettem meg.Szóval nem tudom...Talán ez a mai világ túl felszínes.

Én szeretem az egyszerűséget,a természetességet,és utálom a sminketa műkörmöt,a póthajat,a hajvasalót,a csillámot,és a rózsaszínt.Mégis minden nap tiszta hajjal,bőrrel jelenek meg,tiszta,csinos ruhában.Nekem ez elég.Csak kell még hozzá egy kis mosoly és kedvesség is.

2011. okt. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:00


Te lehetsz álmaim nője. :D Sry.

Én sem értem minek az a sok pucc, sokkal közvetlenebb tudnék lenni olyan lánnyal, aki minden ilyen vacak nélkül, csak önmagát adja... Arról nem is beszélve, hogy ezeknek a kozmetikai cuccoknak olyan szaga van... Ha nem lucsog a csaj a parfümtől, és megvág az arcra felvitt fél kiló por szaga, kontrollálhatatlanul összerándul az arcom :D:D:D

2011. okt. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg h ki hogy nz ki , hanem milyen kisugárzása van , meg hogy milyen ember. Mit ér ha egy fiu szép , és akkor lekezdesz vele járni és nincs egy normális modata , v ha nem tusz vele beszélni , stb.
2011. okt. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
genetika! tudat alatt mindenki a legideálisabb párt szeretné, hogy egészségesek legyenek az utódok.
2011. okt. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!