Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érjem el a fiú ismerősö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el a fiú ismerősömnél hogy több legyen mint barát? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A fiú barátom elég régóta bejön nekem. Mit tegyek hogy hasonlóan érezzen irántam ?
2011. dec. 10. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
vedd le a ruhád :D
2011. dec. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
majd tárd szét a lábad
2011. dec. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

még hogy fiú és lány között létezik barátság...:D

pont múltkor tettem fel egy kérdést és én is azt mondtam hogy az egyik mindig többet akar majd....hát tessék itt a bizonyíték..:D

2011. dec. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kérdező bocsi...nem ide tartozik de mióta vagytok barátok és mióta érzel így iránta?csak azért kérdezem mert múltkor pont erről vitáztunk az egyik haverommal hogy az egyik úgy is érezni fog valamit a másik iránt...és nem hitt nekem..
2011. dec. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam is volt hasonló dolog,nagyon tetszett az egyik haverom,én is bejöttem neki,de egyikünk sem mert lépni sokáig,mert nem voltunk túl tapasztaltak az ilyen dolgokban.Aztán egy idő után meguntam és megmondtam neki,hogy tetszik nekem.Azóta lassan 2 éve járunk:).Vannak jelek,amik arra utalnak,hogy te is tetszel neki?Ha vannak,akkor összejöhet a dolog,csak légy bátor és mondd el neki,hogy mit érzel.Így legalább te is megkönnyebbülsz és nem agyalsz azon,hogy mi lett volna ha...
2011. dec. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
első két komment viccesek vagytok :D a többi meg hát a srác olyan hogy mindenkit ölelget többek között engem is és nem hiszem hogy bejövök neki :/
2011. dec. 12. 14:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó tudni hogy van kiút a barát kategóriából. Ez új erőt ad az előttem álló titáni küzdelemre. Én pont egy lánybarátommal akarom megértetni hogy őrülten bele vagyok zúgva, hagyja ott a jelenlegi pasiját akivel kutya-macska viszonyba vannak és járjon velem.
2014. jan. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!