Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van-e értelme tovább próbálkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e értelme tovább próbálkoznom?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok, szinte 0 kapcsolati múlttal, és nagyon szükségem lenne már egy társra, de képtelen vagyok találni, szerezni(?). Azt hiszem a legnagyobb baj az, hogy nagyon félénk vagyok, és nem tudok anélkül beszélgetni egy lánnyal hogy ne érezném feszélyezve magamat. Szerintetek hogyan tudnám ezt leküzdeni? Eddig ha megpróbáltam elnyomni magamban ezt az izgulást, és határozottan bevallottam a lánynak, hogy mit érzek, mindig elutasítás volt a válasz. Van-e így egyáltalán értelme próbálkozni? E mellett a külsőm is zavar, attól tartok, hogy a lányok emiatt nem tudnak úgy nézni rám, mint férfira, hanem inkább csak barátra. Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. dec. 11. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Az alkohol a barátod.
2011. dec. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van értelme tovább próbálkozni!

Szerintem ne nyomd el magadat, mármint ne érezd feszélyezve magadat, mert akkor még inkább feszélyezettebben érzed magadat. Legyél olyan, amilyen tényleg valójában vagy.

Mi zavar a külsődben? Tudsz esetleg rajta változtatni?


21 L

2011. dec. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 93Mumus ***** válasza:
Ne félj a lányoktól! Semmivel sem felsőbbrendűek mint te, ők is ugyanolyan büdöset sz@rnak. Légy határozott, magabíztos ezt imádják a csajok. A külsődről meg annyit, hogy ha nem vagy elégedett vele VÁLTOZTASS RAJTA!! Ha nem tudsz, akkor meg sz@rd le. Ha te jól érzed magad a bőrödbe, az meglátszik a kisugárzásodon is és a lányok is értékelni fogják.
2011. dec. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A külsődön változtass, ha tudsz! Ha nem tudsz, akkor viszont jobb, ha feladod.
2011. dec. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 93Mumus ***** válasza:
Nem látom értelmét feladni. Attól neked nem lesz semmivel sem jobb. Légy kedves a lányokkal, szorakoztasd őket és csak akkor lépj mikor látod h te is bejössz nekik. Ha nem ragad a csaj, ne probáld magad ráerőltetni, azzal csak a rontasz a helyzeten.Keress mást. Biztos van olyan lány aki szivesen járna veled. Azt keresd, de NE add fel!
2011. dec. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell feladni, persze a visszautasítás után nehéz a helyzet, mert kiszolgáltatottnak érezheted magadat. De ezt le kell győzni és tovább keresni!
2011. dec. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!