Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell udvarolni ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell udvarolni ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van egy lány, akivel nemrég "barátilag" beültünk egy kávézóba teázni. Ott megmondtam neki, hogy szeretem, aztán az este folyamán kiderült, hogy ez az érzés kölcsönös. De egy rettenetes párkapcsolata volt korábban, és tudja, hogy nem szabadna általánosítania, de mégsem tud megbízni a férfiakban, ezért megkért, hogy maradjunk meg baráti szinten. De nem akarok ebbe beletörődni, mert én nem csak szeretem, szerelmes vagyok belé, tehát meg akarom hódítani. Ilyen körülmények között mi a megfelelő udvarlási módszer, milyen programokat találjak ki, amiket elvileg akár barátok is csinálhatnának, milyen ajándékokat vegyek, esetleg készítsek neki? Romantikus alkatnak mondja magát egyébként, ha ez érdekes ebből a szempontból.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. dec. 11. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd. Azért a brutális párkapcsolatokról szóló meséket és fenntartásokkal kezelném, sztem lehet még mindig az exe után kapar. Vannak csajok, akiket kifejezetten a kib.szás izgat fel. Ha csak barátkozni akar, jelentheti azt is, h nem jössz be neki. Jó vagy lelki szemetesládának, de a bugyijáról ne is álmodj.
2011. dec. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez annyit jelent, h nem tetszel neki külsőre, magyarul nem kölcsönös az érzés, csak kamuzott. Keress mást!
2011. dec. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta, hogy az érzés kölcsönös, akkor szerintem tarts ki mellette, adj neki egy kis időt, amíg lerendezi magában az előző kapcsolatát, és lássa benned, hogy lelki támasza vagy, és kitartasz.
2011. dec. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kávézóba teázni?!

még esetleg teázóban kávézni...

2011. dec. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!