Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem igazán tudom kezelni azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazán tudom kezelni azt a helyzetet, hogy egy fiú mindent megvesz nekem és csak sorolja, hogy miket akar még megvenni. A fiú tetszik, de ez teljesen zavarba ejt, titeket nem?

Figyelt kérdés

Akárhová megyünk mindenre meghív, nem fizethetek. Eddig mindig kifizettem a felét, max első randin hívott meg. Nem szeretek senkit kihasználni, meg megteheti, hogy meghívjon, de mégis annyira zavarba vagyok és már nem is szeretnék menni sehová, mert mindig a legdrágább helyre megy.

Mindig mondja, hogy ő bármit megtesz azokért, akik megérdemlik, de nálam ezt nem így lehet kimutatni.

Ti elmondanátok neki, vagy nem zavarna?


18/L


2011. dec. 12. 03:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát mindenképpen el kéne mondani neki, szerintem...
2011. dec. 12. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,szerintem a legjobb dolog ,amit tehetsz,az az,hogy beszélsz vele arról,hogy téged zavar ez a dolog és elmondod neki,hogy miért. Biztos vagyok benne,hogy meg fog érteni,sőt még őrülni is fog,mert tudni fogja,hogy te legalább nem egy pénzéhes p*csa vagy. Remélem tudtam segíteni!:)

21L

2011. dec. 12. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mondd meg neki h nem vagy te csóró h semmit sem tudsz kfizetni...

Meg szerintem ez kicsit balf*szság is a csávó részéről...

Ne hagyd h ezt csinálja, ezzel fog magától elmarni téged...

2011. dec. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
elmondhatod h ez téged zavarba ejt..de(saját tapasztalat) ugyan igy fog menni minden a beszélgetés után is ahogy elötte ..majd szépen lassan megszokod :)
2011. dec. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csóró, de nem is költök feleslegesen. Pl. néha belefér pizza, de inkább én főzök magamnak finomságokat, ő meg mindig még a teát is megveszi 400Ft-ért és én ezt nem tudom mindig finanszírozni, de azt sem akarom, h ő minden nap meghívogasson csomó mindenre. Persze jól esik, meg tök jó, de akkor is, nem akarok máson élősködni és ezt kicsit annak érezném. Még nem túl közeli szerintem a viszonyunk, 4-5x randiztunk, de kezd komolyabbra fordulni és már azt tervezi, hogy elvisz külföldre szilveszterezni.
2011. dec. 12. 12:07
 6/8 A kérdező kommentje:
Jaa és hát nem szeretnék elmenni vele szilveszterezni külföldre. Ha azt mondja, hogy maradjunk otthon, pezsgőzzünk esetleg süssünk egy muffint sokkal többre értékeltem volna.
2011. dec. 12. 12:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szánalmas a srác... A pénzével próbál téged megvenni. Undorító dolog, arra felvágni, hogy teli van pénzzel.
2011. dec. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hm.Hát igazából sosem vágott fel, csak szerintem azon a tévúton van, hogy engem így lehet megkapni, pedig észre vehette volna már, hogy nem vagyok vevő erre.

Ha komolyabbra fordul a dolog elmondom neki, hogy nekem ez kellemetlen.:)

Köszönöm a válaszokat.

2011. dec. 12. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!