Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor mit gondoljak mit is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit gondoljak mit is szeretne tölem? (történet alul)

Figyelt kérdés
Van egy fiú,nagyon rég ota ismerem de annyira nem voltunk joba csak az utobbi egy évbe..volt már köztünk ez az,de sose gondoltam komolyan a dolgot,ő se.2 honapja van barátnője,de állitása szerint nem szereti de sose csalta meg..kivéve egy alkalommal kb 1 héttel ezelött kinn voltunk és egy csomot beszélgettünk majd megcsókolt..kis pia volt bennünk,de tudtuk hol vagyunk. utána felhivott másnap(kb mindenap hivott azelött is)és szoba hozta a dolgot de én nem akartam rola beszélni,pedig összejönnék vele csak egy az h neki van barátnője kettő h nemtudom most ez komolye vagy csak szorakozik..amugy én 17 ő 18.
2009. jún. 28. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Pedig, ha akarod őt beszélned kell vele erről. Viszont amíg csaja van melletted, nem gondolhatja komolyan. HA szakít a barátnőjével minél hamarabb, akkor lehet komolyan gondolja.

L, 18

2009. jún. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így, hogy a pasinak barátnője van nem szabadna belemászni egy ilyen kapcsolatba. Ha a pasi komolyan gondolja lépni fog az ügyben. De addig nem tudom egyáltalán érdemes-e vele beszélni erről.
2009. jún. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha sokat hívogat akk komolyan érdekled, am nem "fecsérelné" rád az időt (ezt persze nem bántásnak szánom, tood h értem:))
2009. jún. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne mondd neki konkrétan, hogy szeretnéd, ha a barátnőjével szakitana, és, hogy neked tetszik, azaz szakit vele, és már mehet is hozzád. Azt viszont szerintem mondd meg neki, hogy ne hivogasson minden nap, ha barátnője van, őmert te biztos nem örülnél a barátnő helyében, rákérdezhetsz, hogy milyen a kapcsolatuk.
2009. jún. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!