Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez randi? Minősülhet annak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez randi? Minősülhet annak? (lent)

Figyelt kérdés

A kérdésem kifejtve:

Számíthat-e "randinak" két tizenéves (15 és 20 kor között) ismerős között egy hétvégi kirándulás úgy hogy csak ketten indulnak útnak, este (nem tudom a napszak számít-e). Az normális ha ez a két személy ezt a hétvégét megelőzően volt úgy (nem is egyszer) hogy este 9-10 órától hajnal 3-4-5-ig msn-ezett.

Igazából nem is ismerősök, de barátok sem. Szoktak beszélgetni élőben. Egy évtizede ismerik egymást és tudnak a másik létezéséről. Fél éve hogy már többet beszélgetnek.

Végre tisztázni akarom hogy mi ez.


Normális válaszokat előre is köszönöm


2011. dec. 13. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a másik résztvevő féltől, hogy ő hogy vélekedik.
2011. dec. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Minősülhet-e annak? - Ha ti is úgy akarjátok, igen.

Annak minősül-e? Ez CSAK ÉS KIZÁRÓLAG rajtatok függ. Lehet egyszerű baráti blablabalstb, és lehet randi is.

Attól függ miről beszélgettek msn-en. Meg, hogy mit gondolsz a másikról.

Ja, és bármelyik verzió lesz érvényben, lehetséges, hogy normális, hogy előtte éjszakákat beszélgettetek, akár barátnak, akár párnak való...

2011. dec. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Spiller Mariann PhS válasza:
15-20 éves kor között nem barátot, hanem szerelmet keresünk. Azonban az, hogy az ismerkedés fázisában vonzónak talál-e a partnered, vagy sem, az ki fog derülni hamar. Ugyanis, ha folytatódik a csevegés és sokat nevettek, az igen ígéretes jel. Az, hogy egy évtizede ismeritek egymást, nagyon pozitív, csakhogy akkor még gyermekek voltatok és bizony előfordulhat, hogy ugye felnő a gyermek és egyszer csak egymásra csodálkoztok, hogy húha... milyen helyes lett:-)Nem derül ki, hogy fiú, vagy lány vagy, de érdekelne, hogy ki javasolta a kirándulást? Neked gondolom szimpatikus lenne a folytatás. Finoman rá lehet kérdezni, hogy hogyan áll a fiúkkal/lányokkal...és, majd meglátod a reakciót...
2011. dec. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

- Aha! Hát én is szoktam ilyesmi kirándulásokat csinálni. Régen csomót császkáltunk a családdal. f

- Én nem nagyon. De most kedvet kaptam rá. l

- Nekem is kedvem lenne hasonló akciókra benevezni. Ha megint mentek, persze. f

- Na akkor csináljunk egyet. Nincs előreláthatólag ilyen kirándulás betervezve nekem. De akkor csináljunk? l

- Csináljunk. f


nem gondolkoztam el ezen a folytatáson, nem is akartam, a barátnőm miatt (valami kavarás van nála és szerintem köze van a fiúhoz) de most már nem tudok semmit sem. Akkor számít annak... :/

2011. dec. 14. 12:24
 5/8 anonim ***** válasza:
hülyék vagytok mindketten
2011. dec. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tudom. ezért élek
2011. dec. 14. 22:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi a retkesről tudtok beszélgetni este 9-10 órától hajnali 3-4-5-ig??? Ha lelkizik neked a csaj olyankor, akkor ne is számíts barátságnál többre nála. Főleg ha egy évtizede nem léptél abba az irányba, h legyen valami köztetek. Erősen a barát zónában vagy!
2011. dec. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem nagyon lelkizik a csaj.... legalább is nem a problémáit ecseteli
2011. dec. 15. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!