Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek a láb és cipőfetisiszta srácokról? Mit szólnátok, hogyha megismerkednétek egy ilyen férfival?

Figyelt kérdés
Egy 22 éves intelligens és normális srác vagyok. Tudom,hogy ez sok hölgynek szokatlan és tabu, hogy egy férfi a lábukat, esetleg cipőjüket imádná, én inkább alternatívnak nevezném, és nem megszokottnak. Én személy szerint egyszer szívesen kipróbálnám ezt! Üdv nektek! ;)
2011. dec. 15. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
nálam szakító ok lenne. gusztustalan és aberrált.
2011. dec. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én meg személy szerint imádnám. barátom is hajlamos rá, hogy a combfixes lábamat nézegesse, nyalogassa, persze normális keretek között. szerintem ebben semmi aberrált nincs. :) ha neked ez szakító ok...kedves első..no mind1.:)

kérdező! nem értem, ezzel mi a probléma.:) szerintem ezen nem akadnak fenn a nők, de ha mégis, az az ő bajuk, hogy nem tetszik nekik, hogy imádod egy testrészüket.

egyébként minden féle láb vonz, gondolok itt most pl egy tetováltra.: )

2011. dec. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát, tetovált lábbal nem volt még dolgom, de nagyon tetszik az is! :) Igen, én is azon a véleményen vagyok,hogy mindent lehet intelligensen és normális keretek között!


Illetve nekem nem csak lábfetishem van hanem cipő is! Illetve együtt a kettő, és szeretem az "úrnős" szerepjátékokat, amire szintén azt mondják,hogy nem normális, de csak azért,mert nem elég elterjedt, és az emberek keveset tudnak erről! Illetve az úgynevezett közvélemény ezt perverznek hívja. Hát nem tudom, mindenesetre nem perverzebb annál,hogy valaki orálisan kielégíti a partnerét! ...és ez ugye teljesen elfogadott! Szóval vicces néhány ember hozzáállása és megszólalása ebben az ügyben! :)

2011. dec. 17. 15:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha szerinted teljesen normális az,amikor az egyik fél megalázza és megszégyeníti (úrnős szerepjátékok) a másikat, akkor kíváncsi lennék számodra mi a nem normális.
2011. dec. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Tökön rúgnám ;)
2012. febr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én biztos megrémülnék...miért pont a lábamat? Mikor ott van a puncim a mellem, a pocim...aztán végülis elkönyvelném magamban, hogy idióta és lelépnék...


23N

2012. febr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!